به گزارش کسب و کار نیوز، مرحله اول لیگ برتر تنیس روی میز در سه روز به پایان رسید و پتروشیمی بندر امام مدعی عنوان قهرمانی توانست صدرنشین شود.
نتایج مسابقات به شرح زیر است:
نتایج روز نخست:
پالایش نفت آبادان ۶
منطقه آزاد اروند ۰
دوبل اول :
امیری نیا/حسینی ۳
نویدشمس/خیام۰
دوبل دوم:
کبیری/حمید شمس۳
عنایت زاده/دانشیار۰
انفرادی:
عباسی ۳ / دانشیار ۲
کبیری۳ / عنایت زاده ۱
حمید شمس ۳ / خیام ۱
امیری نیا ۳ / نوید شمس ۰
* پتروشیمی بندر امام ۶ / منتخب ترکیه ۰
دوبل اول:
نوروزی / روئین تن ۳
گوندوز / یگینلر ۱
دوبل دوم:
هدایی / عالمیان۳
سیرزات یلماز / سلیم توک ۱
انفرادی:
سلیم توک ۰ / عالمیان ۳
گوندوز ۱ / احمدیان ۳
یگینلر ۰ / نوروزی ۳
توگای ۰ / هدایی ۳
* دانشگاه آزاد اسلامی ۶ / منطقه آزاد اروند ۰
دوبل اول:
احدی / حاجی ئی ۳
شمس / خیام۱
دوبل دوم:
طاهرخانی / لطفی۳
عنایت زاده / دانشیار۰
انفرادی:
طاهرخانی ۳ / دانشیار ۰
عنایت زاده ۱ / حاجی ئی ۳
نوید شمس ۱ / میعاد لطفی ۳
خیام ۰ / میرالماسی ۳
* هیأت کردستان ۳ / نساجی دیباریس البرز ۳
دوبل اول:
حیدری/امیری ۱
غفاری/معدن کن ۳
دوبل دوم:
دهستانی/سهرابی ۰
لطف اله نسبی/جنتی ۳
انفرادی:
عفاری ۱ / لطف اله نسبی ۳
معدن کن ۳ / امیری ۲
دهستانی ۳ / حیدری ۲
سهرابی ۲ / جنتی ۳
* پالایش نفت آبادان ۵ / دانشگاه یزد ۱
دوبل اول :
نورمحمدزاده/خوش خبر۱
امیری نیا/حسینی ۳
دوبل دوم:
کبیری/عباسی۳
احمدی فر/احمدیان۰
انفرادی:
خوش خبر ۰ / حسینی ۳
احمدیان ۳ / شمس ۱
احمدی فر ۲ / عباسی ۳
نورمحمدزاده ۲ / امیری نیا ۳
نتایج روز دوم:
پتروشیمی بندر امام ۶ / منطقه آزاد اروند ۰
دوبل اول:
عالمیان/احمدیان ۳
عنایت زاده/دانشیار ۰
دوبل دوم:
نوروزی/روئین تن ۳
شمش/ خیام ۱
انفرادی:
نوروزی ۳ / عنایت زاده ۱
احمدیان ۳ / مهری ۱
عالمیان ۳ / شمس ۲
باشت باوی ۳ / پورمحمد ۰
* نفت آبادان ۴ / رعد پدافند هوایی ۲
دوبل اول:
عباسی/کبیری ۲
پوده/عبادی پور ۳
دوبل دوم:
امیری نیا/حسینی ۳
بشیری/شعاری ۰
انفرادی:
حسینی ۳/اسدخانی ۰
کبیری ۰/پوده ۳
عباسی ۳/بشیری ۲
امیری نیا ۳/شعاری ۰
* هیأت کردستان ۵/دانشگاه یزد ۱
دوبل اول:
لطف الله نسبی/جنتی ۳
نورمحمدزاده/خوش خبر ۱
دوبل دوم:
حیدری/امیری ۳
احمدیان/احمدی فر ۱
انفرادی:
لطف الله نسبی ۳/خوش خبر ۰
امیری ۳/احمدی فر ۰
حیدری ۳/نورمحمدزاده ۰
جنتی ۲/احمدیان ۳
* منتخب ترکیه ۳
نساجی دیباریس البرز ۳
دوبل اول:
معدن کن/غفاری۱
یگینلر/گوندوز ۳
دوبل دوم:
دهستانی/سهرابی ۱
یلماز/سلیم توک ۳
انفرادی
دهستانی ۱ / گوندوز ۳
معدن کن ۳/ یگینلر ۱
غفاری ۳/ یلماز ۱
سهرابی ۳/سلیم توک۱
* نفت آبادان ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۴
دوبل اول:
امیری نیا/حسینی ۰
طاهرخانی/لطفی ۳
دوبل دوم:
کبیری/عباسی ۲
میرالماسی/حاجی ئی ۳
انفرادی:
شمس ۳/لطفی ۱
حسینی ۰/طاهرخانی ۳
امیری نیا ۳/میرالماسی ۲
عباسی ۰/حاجی ئی ۳
* رعد پدافند هوایی ۵
هیأت کردستان ۱
دوبل اول:
پوده/عبادی پور ۳
لطف الله نسبی/جنتی ۲
دوبل دوم:
بشیری/بیگدلی ۳
حیدری/امیری ۰
انفرادی:
شعاری ۲/لطف الله نسبی ۳
عبادی پور ۳/حیدری ۲
بشیری ۳/امیری ۱
پوده ۳/جنتی ۲
* نساجی دیباریس البرز ۲
پتروشیمی بندرامام ۴
دوبل اول:
سهرابی/معدن کن ۲
نوروزی/روئین تن ۳
دوبل دوم:
دهستانی/غفاری ۲
عالمیان/احمدیان ۳
انفرادی:
سهرابی ۲/نوروزی ۳
معدن کن ۱/هدایی ۳
غفاری ۳/روئین تن ۰
دهستانی ۳/احمدیان ۱
* دانشگاه یزد ۳
منتخب ترکیه ۳
دوبل اول:
نور محمدزاده/خوش خبر ۱
یگینلر/گوندوز ۳
دوبل دوم:
احمدیان/احمدی فر ۲
یلماز/سلیم توک ۳
انفرادی:
گوندوز ۳
نور محمدزاده ۰
سلیم توک ۲
خوش خبر ۳
یگینلر ۱
احمدی فر ۳
احمدیان ۳
یلماز ۲
* نتایج روز سوم:
دانشگاه یزد ۳
نساجی دیباریس البرز ۳
دوبل اول:
احمدیان/نور محمدزاده ۲
معدن کن/سهرابی ۳
دوبل دوم:
احمدی فر/خوش خبر ۳
غفاری/دهستانی ۱
انفرادی:
نور محمدزاده ۰/معدن کن ۳
احمدی فر ۳/غفاری ۲
احمدیان ۳/دهستانی ۱
خوش خبر ۱/سهرابی ۳
* هیأت کردستان ۳
دانشگاه آزاد اسلامی ۳
دوبل اول:
حیدری/امیری ۳
طاهرخانی/لطفی ۲
دوبل دوم:
لطف الله نسبی/جنتی ۱
حاجی ئی/میرالماسی ۳
انفرادی:
جنتی ۰/طاهرخانی ۳
امیری ۳/نادری ۱
حیدری ۳/لطفی ۱
لطف الله نسبی ۰/حاجی ئی ۳
* منتخب ترکیه ۵
رعد پدافند هوایی ۱
دوبل اول:
گوندوز/یگینلر ۳
بشیری/ببگدلی ۱
دوبل دوم:
یلماز/سلیم توک ۳
پوده/عبادی پور ۲
انفرادی:
گوندوز ۳/زندش ۰
یلماز ۲/عبادی پور ۳
یگینلر ۳/پوده ۱
سلیم توک ۳/بشیری ۱
* ردهبندی تیمها در پایان مرحله اول به شرح زیر است:
۱-پتروشیمی بندرامام ۱۰٫۵ امتیاز
۲-پالایش نفت آبادان ۸٫۵ امتیاز
۳-منتخب ترکیه ۷٫۵ امتیاز
۴-دانشگاه آزاد ۷٫۵ امتیاز
۵-نساجی دیباریس البرز ۷ امتیاز
۶-هیات کردستان ۶ امتیاز
۷-رعد پدافند هوایی ۵٫۵ امتیاز
۸- دانشگاه یزد ۴٫۵ امتیاز
۹-منطقه آزاد روند صفر امتیاز
انتهای پیام