صفحه اصلی / سرخط خبرها / بیش از یک تن انواع مواد مخدر در شهرستان سیب و سوران کشف شد

بیش از یک تن انواع مواد مخدر در شهرستان سیب و سوران کشف شد

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان سیب و سوران در جنوب این استان یک تن و 778 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و در این رابطه چهار قاچاقچی نیز به هلاکت رسیدند.

سردار محمد قنبری شنبه شب در این باره اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر توسط قاچاقچیان با خودروهای تندرو در حوزه شهرستان سیب و سوران بلافاصله ماموران پلیس مواد مخدر وارد عمل شدند.
به گزارش کسب و کار نیوز، وی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران شب گذشته با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس شهرستان سراوان ضمن کمین در مسیر تردد سوداگران مرگ، خودروهای حامل مواد مخدر را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: قاچاقچیان مواد مخدر با مشاهده ماموران پلیس اقدام به تیراندازی کردند که با آتش پرحجم از سوی آنان مواجه شدند به گونه ای که در این درگیری نفس گیر، چهار نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند.
وی با اشاره به دستگیری چهار سوداگر مرگ در این عملیات، افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از پنج خودرو توقیف شده، یک تن و ۵۹۲ کیلو و۴۰۰ گرم تریاک، ۱۷۱ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین و ۱۳ کیلو و ۸۰۰گرم حشیش کشف کردند.
سردار قنبری ادامه داد: ماموران پلیس در این عملیات، پنج قبضه سلاح کلاشینکف، ۱۸ تیغه خشاب و ۳۹۷ تیر جنگی نیز کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پلیس با سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می کند و اجازه هیچ گونه جولان به آنان نخواهد داد

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *