صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / ۳ ساعت تا داربی ۸۸؛ گوینده زن ورزشگاه، مجوز ورود نگرفت/ سبقت هواداران از هم برای دیده شدن

۳ ساعت تا داربی ۸۸؛ گوینده زن ورزشگاه، مجوز ورود نگرفت/ سبقت هواداران از هم برای دیده شدن

گوینده زن ورزشگاه آزادی با دستور یگان ویژه مجوز حضور در استادیوم را پیدا نکرد.

داربی 88

به گزارش کسب و کار نیوز، در فاصله سه ساعت مانده به آغاز شهرآورد پایتخت، کری‌خوانی عجیبی در ورزشگاه آزادی شکل گرفته به طوری که وقتی پرسپولیسی‌ها شروع به تشویق تیم خود می‌کنند استقلالی‌ها با به صدا درآوردن بوق پاسخ آنها را می‌دهند. البته این موضوع درباره تشویق‌های استقلالی‌ها هم صدق می‌کند.

مصاحبه تصویری چالش‌های زیادی بین هواداران راه انداخته و باعث شده کری‌خوانی‌های زیادی در آزادی ایجاد شود و هر یک از هواداران تلاش کند خود را برای بهتر دیده شدن آماده کند.

گوینده زن ورزشگاه که بعضی اوقات در بازی‌های مختلف از جمله بازی‌های آسیایی به ورزشگاه می‌آمد، با دستور یگان ویژه مجوز حضور در استادیوم را پیدا نکرد.

بعد از پخش نواهای عاشورایی، در حال حاضر  موسیقی‌هایی در وصف ایران شنیده می‌شود.

در حال حاضر تعداد تماشاگران حاضر در داخل ورزشگاه به کمتر از ١٠ هزار نفر می‌رسد.

تعدادی از جانبازان همراه با بنری که در دست داشتند وارد زمین شدند و پس از دقایقی حضور در کنار زمین، به جایگاه مخصوص خود رفتند.

انجمن جانبازان قطع پا، با حضور در ورزشگاه آزادی، در مکانی که برایشان تهیه شده بود، در قالب دو تیم قرمز و آبی به انجام یک مسابقه فوتبالی پرداختند.

روبروی جایگاه VIP، ایستگاه صلواتی راه‌اندازی شده و بین هواداران شربت پخش می‌کند.

در حالی که بلیت‌فروشی داخل ورزشگاه از صبح آغاز شده اما هنوز این کار جریان دارد. این در حالی است که دیروز (چهارشنبه) نیکوخصال، مدیر ورزشگاه آزادی گفته بود در ورزشگاه هیچ بلیتی فروخته نمی‌شود و مطابق دستور شورای تامین، تمام بلیت‌های داربی به صورت اینترنتی فروخته خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

رونالد کومان

مسی با باشگاه مشکل داشت نه من

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رونالد کومان سرمربی جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *