صفحه اصلی / دسته بندی نشده / «نهضت استیضاح‌ها» باید متوقف شود

جعفرزاده ایمن‌آبادی:

«نهضت استیضاح‌ها» باید متوقف شود

«گاهی در رسانه‌ها صحبت از اراده آقای روحانی برای ترمیم کابینه مطرح می‌شود اما من این تصمیم را خیلی در آقای رئیس‌جمهور نمی‌بینم که بخواهد ترکیب همکاران خود را در دولت تغییر دهد چون تاکنون هر مرتبه عزمی برای این کار کرده، سریع نظرش را برگردانده است چون معذورات دارد.»

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

به گزارش کسب و کار نیوز، در ادامه یادداشت غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی در «خبرآنلاین» آمده است: افکار عمومی تغییر کابینه را مطالبه می‌کند چون خروجی کنونی دولت نتوانسته انتظارات اجتماعی را پاسخ دهد؛ پس تنها راه تجدید نظر رئیس‌جمهور در ترکیب همکارانش است، مگر اینکه در کوتاه‌زمان مشکلات مردم حل شود، در این صورت می تواند بگوید «ما نیاز به تغییر نداشتیم».

من اگر جای آقای روحانی بودم اولی را بر کسب رضایت مردم می‌گذاشتم و کسی را برای وزارت انتخاب می‌کردم که با حل مشکلات بتواند رضایتمندی عمومی ایجاد کند. با توجه به مشکلات انباشت‌شده مردم، معتقدم هر کسی که می‌تواند کمکی انجام دهد، آقای رئیس‌جمهور باید از وجودش استفاده کند.

آقای رئیس جمهور معذورات اخلاقی را کنار بگذارد. دوستی و رفاقت‌ها به جای خود اما الان مصالح نظام و انقلاب مطرح است. از احزاب و گروه‌ها و جناح‌ها تقاضای کمک کند تا برای اصلاح امور در کشور یک انقلاب بزرگ ایجاد شود چون که به شدت به چنین انقلابی نیاز داریم. صادقانه بگویم تا اینجای کار حداقل از بُعد روانی تحریم موفق بوده است.

البته شاید برخی نمایندگان نظرشان بر ادامه پیگیری استیضاح وزرا باشد و بخواهند از این طریق کابینه اصلاح شود اما من معتقدم نهضت استیضاح‌ها باید متوقف شود. مشکل مردم با استیضاح حل نمی‌شود. استیضاح یک‌طرفه از سوی مجلس با عدم رغبت دولت هیچ نتیجه‌ای ندارد جز آنکه کدورت‌ها را زیاد می‌کند و مطالبات مردمی را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

با بهره برداری از نیروگاه ۲۶ مگاواتی شرکت سهند صنعت رستاک این شرکت به طور رسمی به عرصه سرمایه گذاری در صنایع زیر ساختی کشور پیوست

در خلال این مراسم مهندس سعید سلطانی مدیرعامل شرکت سهند رستاک عنوان نمود که این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *