صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / کودکان قابلیت آیفون جدید را هک کردند

کودکان قابلیت آیفون جدید را هک کردند

یکی از ویژگی های جدید آیفون جدید قابلیت کنترل مدت زمان استفاده از دستگاه توسط والدین است. اما کودکان توانسته اند این قابلیت را هک کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، تلگراف اعلام کرد یک قابلیت جدید آیفون به والدین کمک می کند تا میزان استفاده از تلفن همراه فرزندانشان را کنترل کنند. اما به نظر می رسد کودکان این ویژگی را از هم اکنون هک کرده اند.

Apple Screen Time،( آپدیت نرم افزار برای آیفون و آیپد) هفته قبل ارائه شد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد مدت زمانی که آنلاین هستند را کنترل کنند.

والدین می توانند با کمک این ویژگی فعالیت آنلاین فرزندانشان را بررسی و محدودیت زمانی برای استفاده از هر اپلیکیشن ایجاد کنند. اما کودکان از هم اکنون راه های مختلفی برای میانبر زدن این نرم افزار یافته اند.

روش های هک برای میانبرزدن این ویژگی شامل تغییر ساعت دستگاه به طور دستی است. به عنوان مثال اگر والدین مدت زمان استراحت کاربر را از ۸ شب تا ۶ صبح مشخص کرده باشند، کاربر می تواند به راحتی ساعت دستگاه را تغییر دهد. به این ترتیب مدت زمان استفاده از دستگاه نیز تغییر می کند.

یکی دیگر از روش ها دوباره دانلود کردن اپلیکیشن هایی است که قبلا حذف شده اند. به این ترتیب مدت زمان تعیین شده برای استفاده از اپلیکیشن ها را دور می زند.

همچنین مطالعه کنید:

سرعت رشد قیمت مسکن کاهش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز، تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در آبان ماه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *