صفحه اصلی / استان ها / کردستان / کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود

یک مسئول تاکید کرد:

کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم کالاهای اساسی بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود.

سبد کالا

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین فیروزی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان ضمن اطمینان بخشیدن به مردم در خصوص تامین کالاهای اساسی، اظهار کرد: ذخیره و انبار کردن کالا موجب کاهش کیفیت آنها می‌شود. 

وی پس از ارائه گزارش جهاد کشاورزی استان در رابطه با تامین نیاز هیئات مذهبی و مراکز پر مصرف مانند دانشگاه‌ها، مراکز شبانه روزی آموزش و پرورش، بیمارستان‌ها، زندان‌ها و مراکز نظامی و انتظامی عنوان کرد: باید به سرعت برآورد دقیقی از نیازها و درخواست‌های این مراکز تهیه و آن را به کارگروه ملی تنظیم بازار اعلام کنیم. 

در این جلسه همچنین مشکلات کامیون داران استان با حضور نمایندگان آنها بررسی شد و فیروزی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط کشور از رانندگان خواست صبورانه، در حد توان ایثار کنند تا مشکل مردم حل شود. 

معاون اقتصادی استاندار تحریم را ابزار جنگ در اختیار حکومت یکجانبه گرای آمریکا عنوان و تصیح کرد: بر کسی پوشیده نیست که ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و آمریکا می‌خواهد به سایر کشورها تحمیل کند که پیرو سیاست‌های اقتصادی او باشند اما در روزهای اخیر اوپک علیرغم فشارهای آمریکا تولید خود را افزایش نداد و ان‌شاءالله در آینده نیز شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود. 

وی در ادامه گفت: مسئولان نسبت به مشکلات کامیون‌داران کم توجه نیستند اما با توجه به شرایط لازم است مردم و مسئولان به اجماع فکری و نظری برای حل مشکلات برسند.

فیروزی از مدیران ذیربط استان خواست با همکاری  اتحادیه کامیون داران سنندج کمبودها را با آمار و اعداد احصاء و به دولت منعکس کنند و تغییر قیمت‌ها نیز با تحلیل نموداری بررسی شود .

وی با یادآوری اینکه مردم با کمبودها کنار می‌آیند اما تبعیض را قبول نمی‌کنند، افزود: در راستای شفافیت و تحقق نظارت مردم بر عملکرد مسئولان استان، باید اتحادیه کامیون‌داران در جریان توزیع سهمیه مرتبط دخیل باشند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مرغ‌

تست اعتیاد مرغ‌های کردستان منفی اعلام شد

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ایسنا, مجتبی ورمقانی با تکذیب خبر خوراندن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *