صفحه اصلی / دسته بندی نشده / اصلاحیه سخنان رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس

اصلاحیه سخنان رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس

نقل قول‌ اخیر از رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس درباره «اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی» اشتباه منتشر شده است.

اصلاحیه خبر

به اطلاع مخاطبان ایسنا می‌رسانیم که در خبر منتشرشده در روز گذشته (۲ مهر ۹۷) با عنوان «به زودی سران مفسدان اقتصادی در میدان آزادی اعدام می‌شوند»، به نقل از آقای امیر خجسته رئیس محترم فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس آمده بود که سخنگوی محترم قوه قضاییه خبر از اعدام تعدادی از سران مفاسد اقتصادی در میدان آزادی داده است، در حالی که این نقل قول به دلیل استنباط نادرست از اظهارات رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی، اشتباه بوده است.

ضمن پوزش از مخاطبان محترم و آقایان خجسته و اژه‌ای، متن دقیق اظهارات آقای خجسته را در ادامه می‌خوانید: «اخیرا قوه قضاییه حرکت‌های بسیار خوبی را انجام داده‌اند. بنده در جلساتی که خدمت دوستان بودم و صحبت کردم، پرونده‌های عدیده‌ای را مخصوصا پرونده سران مفاسد اقتصادی را دارند بررسی می‌کنند، قاضی صلواتی و سایر قضات را مشخص کرده‌اند. همین طور یک نهضت و یک موج خیلی خوبی در ارتباط با قوه قضاییه برای برخورد با مفاسد اقتصادی ایجاد شده است، خصوصا بحث تعیین تکلیف و جاری کردن حکم خدا بر علیه کسانی که غارتگر هستند؛ در آینده نزدیک در میدان آزادی. این امید است. قوه قضاییه مقتدرانه ورود کرده است. امروز هم در بیت بودم با سخنگوی قوه قضاییه صحبت داشتم دیدم که خیلی عزم شان جزم است. مردم به زودی منتظر نتیجه هستند. فسادی که هست نتیجه برخورد با آن باید به مردم گفته شود. ما یک وظیفه داریم و قوه قضاییه باید دیگر حکم را جاری کند.»

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

با بهره برداری از نیروگاه ۲۶ مگاواتی شرکت سهند صنعت رستاک این شرکت به طور رسمی به عرصه سرمایه گذاری در صنایع زیر ساختی کشور پیوست

در خلال این مراسم مهندس سعید سلطانی مدیرعامل شرکت سهند رستاک عنوان نمود که این …