صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / سه قوه رسیدگی به حادثه تروریستی اهواز را در اولویت کار خود قرار دهند

در بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس مطرح شد:

سه قوه رسیدگی به حادثه تروریستی اهواز را در اولویت کار خود قرار دهند

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز از دولت، مجلس و قوه قضائیه خواست رسیدگی به این موضوع را در اولویت کار خود قرار دهند.

فراکسیون نمایندگان ولایی

به گزارش کسب و کار نیوز، متن بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

در اولین روز از هفته بزرگداشت حماسه هشت سال دفاع مقدس، یک بار دیگر دشمنان، امنیت کشور را، مذبوحانه در یک عملیات تروریستی با به گلوله بستن جوانان حماسه‌آفرین، مردم غیور و زنان و کودکان هدف مورد قرار دادند.

در این عملیات کوردلانه، دشمنان به زعم خود سعی در شکستن اقتدار و انسجام جمهوری اسلامی ایران را داشتند، غافل از آن که  به جای هر جوان که از ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ به مدت هشت لباس رزم پوشید، هزاران جوان نشسته‌اند، که عاشقانه دل در گروی امنیت، آزادی، اقتدار و تمامیت این کشور دارند.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با عرض تسلیت شهادت سربازان، کودکان و زنان و مردم بی دفاع به بازماندگان شهدای اهواز و ملت بزرگ ایران، از درگاه خداوند سبحان بهبود مجروحان و آسیب دیدگان را مسئلت می نماید و ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه، به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهیم، سربازان شجاع و غیور کشور  این عملیات مذبوحانه را پاسخی دندان‌شکن، خواهند داد.

همچنین از دولت و مجلس و قوه قضاییه می‌خواهیم، رسیدگی به موضوع را در اولویت کار خود قرار داده، از رئیس جمهور محترم انتظار داریم، در مجمع عمومی سازمان ملل ضمن اعلام مواضع صلح دوستانه جمهوری اسلامی ایران، ندای مظلومیت شهدا و مجروحان اهواز، که در آتش کینه دشمنان سوختند، را  به گوش جهان برساند.»

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

فروش نفت

ایرادات کمیسیون اقتصادی بر طرح گشایش اقتصادی دولت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، شاید زمانی که رئیس جمهور در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *