صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / جستجوی “ستاره‌قطبی” آسمان نوآوری در مجمع اقتصادی فناوری نانو

جستجوی “ستاره‌قطبی” آسمان نوآوری در مجمع اقتصادی فناوری نانو

ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو با عنوان "جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری"با هدف تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانوی کشور بر مبنای مفهوم نوآوری در آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

کنفرانس

به گزارش کسب و کار نیوز، گردهمایی سالانه‌ مجمع اقتصاد فناوری نانو، مهمترین رویداد مدیریتی فعالان فضای نوآوری در حوزه‌ نانو است که از سال ۱۳۹۱ به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود.

این مجمع با تمرکز بر مسائل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد ناشی از آنها در کشور، بستری را برای تبادل تجربیات در زمینه‌ فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه‌ آن به‌ویژه در حوزه فناوری نانو فراهم کرده ‌است.

تولید و انتشار محتواهای کاربردی در زمینه‌ نوآوری و کسب‌وکار، مستندسازی و انتقال تجربیات ملموس توسعه و همچنین تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانوی کشور بر مبنای مفهوم نوآوری از مهمترین اهداف مجمع اقتصاد نانو است.

ششمین دوره‌ این مجمع در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ماه امسال با عنوان “جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری” برگزار خواهد شد. ستاره قطبی ستاره‌ای است که به دلیل قرار گرفتن در راستای محور زمین، همواره موقعیت ثابتی در آسمان داشته و به همین جهت از دیرباز یکی از مهمترین ابزارهای جهت‌ یابی و انتخاب مسیر به‌شمار می‌رفته است.

ثبت نام این رویداد، از ۲ مهر تا ۱۶ آبان از طریق مراجعه به سایت رسمی مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir خواهد بود.

مجمع اقتصاد فناوری نانو در نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه حضور دارد و میزبان بازدیدکنندگان نمایشگاه در غرفه‌ اختصاصی خود خواهد بود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ۲ مهر آغاز می شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، سازمان سنجش آموزش کشور زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *