صفحه اصلی / ورزشی / سایر رشته های ورزشی / اعزام دو ملی‌پوش گلف ایران به مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه

اعزام دو ملی‌پوش گلف ایران به مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه

دو ملی پوش گلف ایران به مسابقات آسیا - اقیانوسیه دعوت شدند.

زمین گلف

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، حسن کریمیان کاپیتان تیم ملی گلف و قهرمان چندین دوره از مسابقات قهرمانی کشور و علی خزانبیک لژیونر و عضو تیم ملی گلف هفته آینده با دعوت رسمی کنفدراسیون گلف آسیا پاسیفیک راهی سنگاپور خواهند شد.

مسابقات قهرمانی گلف آماتور آسیا همه ساله در حوزه آسیا و اقیانوسیه برگزار می گردد که از ۶۰ کشور ۲ شرکت کننده بصورت انفرادی در ۴ راند با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. شرکت در دو راند نخست مسابقه برای تمامی گلفبازان اجباری است و حضور آنها در ۲ راند پایانی منوط به کسب امتیاز لازم جهت قرارگیری در لیست ۶۰ نفره پایانی است.

مسابقات قهرمانی گلف آسیا AAC به میزبانی کشور سنگاپور در جزیره سنتوزا از تاریخ ۲ تا ۷ اکتبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۰ تا ۱۵ مهرماه ۹۷ برگزار می گردد.

علی خزانبیک تنها گلفباز ایرانی است که با ثبت امتیازات درخشان، موفق به حضور در ۲ راند پایانی مسابقات قهرمانی آسیا در سال گذشته شده است و بر اساس مقررات AAC حضور در ۴ راند این مسابقات؛ قرارگیری در سامانه رنکینگ جهانی WAGR را به همراه خواهد داشت. از همین روی علی خزانبیک با قرارگیری در سامانه رنکینگ جهانی گلف بطور خودکار برای حضور در این مسابقات دعوت شده است.

حسن کریمیان، کاپیتان تیم ملی گلف ایران نیز با حضور در بیش از ۶ دوره از این رقابتها بعنوان با سابقه ترین ملی پوش کشور به این رویداد اعزام می‌گردد. وی در مسابقات قهرمانی کشور و نیز در اردوی انتخابی تیم ملی به رتبه نخست دست یافت تا برای بار دیگر به این دوره از مسابقات اعزام گردد.

علاوه بر کریمیان و خزانبیک، ابراهیم نوری با ۲ مرتبه حضور، سجاد کرمپور با ۱ مرتبه حضور، محمود جوزی با ۲ مرتبه حضور و بهراد کشت آور با ۱ مرتبه حضور از دیگر ملی پوشان حاضر در این رویداد از سال ۲۰۱۱ میلادی تا کنون بوده اند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شهلا بهروزی‌راد

ماموریتم در توکیو کسب مدال پارالمپیک است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, شهلا بهروزراد در ارزیابی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *