صفحه اصلی / سیاسی / سیاست خارجی و هسته ای / تسلیت بشار اسد به حسن روحانی

تسلیت بشار اسد به حسن روحانی

رئیس جمهور سوریه در پیامی خطاب به حسن روحانی رییس جمهور کشورمان حمله جنایتکارانه تروریستی علیه رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز را به شدت محکوم و بر ایستادگی جمهوری عربی سوریه با تمام امکانات و نیروی خود در برابر این اعمال تروریستی در کنار دولت و مردم ایران تاکید کرد.

بشار اسد و روحانی

به گزارش کسب و کار نیوز، متن پیام تسلیت بشار اسد خطاب به حسن روحانی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب رییس جمهور دوست حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

در کمال تاسف خبر حمله تروریستی به رژه نظامی نیروهای مسلح در شهر اهواز واقع در جنوب ایران را دریافت نمودم. اینجانب ضمن تقدیم مراتب تسلیت قلبی خود به نام شخص خود و به نام مردم جمهوری عربی سوریه به جنابعالی و مردم دوست ایران درخصوص سقوط قربانیان بیگناه، با عبارت‌های شدید این حمله جنایتکارانه و بزدلانه تروریستی را محکوم می‌نماید. جمهوری اسلامی ایران علیه تروریسم در سوریه ایستادگی کرد و همچنین تروریست را در سطح جهانی محکوم نمود و همواره در برابر تروریسم جنایتکارانه تکفیری صادقانه مواضع اصولی و قاطع داشته است.

بدین مناسبت اجازه فرمایید برای جنابعالی و مردم دوست ایران بار دیگر تاکید نمایم که ما با تمام امکانات و نیرو در برابر این اعمال تروریستی در کنار شما حضور داریم. همچنین امیدواریم حامیان، تامین کنندگان مالی و مشوقین تروریسم بدانند که این خطر تمامی خانواده انسانی در هر جا و مکان را تهدید می‌کند و ما آنان را دعوت می‌کنیم در موضع‌گیری خود درخصوص حمایت از تروریسم در مناطق مختلف جهان تجدید نظر کنند.

خواهشمندم بار دیگر مراتب تسلیت و تعزیت قلبی اینجانب را بپذیرید. اطمینان کامل دارم که ملت ایران این مصیبت و محنت را پشت سر خواهد گذارد و همچنین حمایت قلبی خود را از شما در نبرد مشترک‌مان علیه آفت تروریسم و حامیان آن ابراز می‌دارم.

برادرتان بشار الاسد

رییس جمهوری عربی سوریه»

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

وزارت امور خارجه

دنیا صدای مظلومیت مردم آمریکا را شنیده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سیدعباس موسوی در این پیام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *