صفحه اصلی / سیاسی / بین الملل / حماس خواستار تداوم مقاومت در کرانه باختری

حماس خواستار تداوم مقاومت در کرانه باختری

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) خواستار اوج بخشیدن به فعالیت‌های مبارزاتی و مقاومتی در کرانه باختری و پیوستن یکپارچه ملت فلسطین به مسیر دفاع از سرزمین و مقدسات این کشور شد.

image.png

به گزارش کسب و کار نیوز، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، فوزی برهوم، سخنگوی حماس در واکنش به اقدام ارتش صهیونیستی به شهادت محمد زغلول الریماوی خاطرنشان کرد، تیرباران الریماوی پس از بازداشت و شکنجه‌اش یک جنایت جدید است که در کارنامه ننگین و سیاه دشمن صهیونیستی ثبت و ضبط و به لیست سیاه تجاوزاتش علیه ملت فلسطین اضافه می‌شود. 

برهوم در اظهارات خود اسرائیل را مسئول کامل نتایج این تجاوز وحشیانه خواند و تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با هیچ اقدام وحشیانه سرکوب نخواهد توانست اراده پولادین ملت فلسطین را تضعیف کند و روحیه مبارزه و مقاومت را در وجود آنان از بین ببرد.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) خواستار اوج بخشیدن به فعالیت‌های مبارزاتی و مقاومتی در کرانه باختری با بهره‌گیری از تمامی ابزارها و ظرفیت‌ها و پیوستن یکپارچه تمامی طیف‌ها و قشرهای ملت فلسطین به مسیر دفاع از سرزمین و مقدسات فلسطین شد.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه جوانی فلسطینی را در شهرک بیت ریما در رام‌الله به شهادت رساندند. نظامیان اسرائیلی این جوان را به طرز وحشیانه‌ای مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده و سپس او را بازداشت کردند. این جوان فلسطینی پس از اسارت به دلیل شدت خونریزی به شهادت رسید.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سازمان ملل درباره ادعای آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم ها اقدامی نمی کند

به گزارش کسب و کار نیوز، نتونیو گوترش در نامه ای خطاب به شورای امنیت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *