صفحه اصلی / دسته بندی نشده / دستگیری سارق اموال مسافران مشهد

دستگیری سارق اموال مسافران مشهد

سرکلانتر ششم پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری یک سارق در محدوده سه راه افسریه، گفت: این سارق به جرم سرقت از مسافرانی که قصد سفر به مشهد را داشتند، دستگیر شد.

دستگیری

سرهنگ محمد جلینی در گفت‌وگو با ایسنا؛ گفت: هفته گذشته چند فقره سرقت از مسافرانی که به قصد سفر به مشهد مقدس در محدوده سه راه افسریه تردد داشتند، به وقوع پیوست و این مالباختگان به کلانتری ۱۶۹ مشیریه کردند، در ادامه مراجعه نسبت به شکایت مالباختگان پرونده تشکیل شد.

وی با بیان اینکه با توجه به افزایش این سرقت‌ها، تعقیب و مراقبت‌های هدفمند برای شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار قرار گرفت، گفت: در همین راستا جلسه‌ای در سرکلانتری تشکیل و ماموران تجسس کلانتری‌های مرتبط با محله سه راه افسریه تحت آموزش‌های لازم قرار گرفته و مامور رسیدگی به موضوع شدند.

وی افزود: اقدامات و تحقیقات ماموران به صورت نامحسوس ادامه داشت تا این که ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۶۹ مشیریه، به فردی که به مدت چند روز در ایستگاه مسافربری تهران به مشهد پرسه می زد، مشکوک شده و رفتار او را تحت نظر گرفتند.

سرهنگ جلینی تصریح کرد: با شناسایی این فرد مظنون از سوی چند تن از مالباختگان، اقدامات برای دستگیری وی آغاز شد و در نهایت در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه درگیری، متهم بازداشت و برای تحقیقات و بررسی‌های بیشتر به کلانتری منتقل شد.

 سرکلانتر ششم پلیس تهران بزرگ افزود: متهم در ابتدا سعی داشت خود را بی‌گناه جلوه دهد، اما زمانی که با چند تن از مالباختگان روبرو شد، به ناچار لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه در بازرسی‌های اولیه از وسایل همراه متهم نیز یک دستگاه تبلت سفید رنگ و دو دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه نیز کشف شد که پس از شناسایی مالکان‌شان به آنها پس داده شد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

با بهره برداری از نیروگاه ۲۶ مگاواتی شرکت سهند صنعت رستاک این شرکت به طور رسمی به عرصه سرمایه گذاری در صنایع زیر ساختی کشور پیوست

در خلال این مراسم مهندس سعید سلطانی مدیرعامل شرکت سهند رستاک عنوان نمود که این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *