صفحه اصلی / سرخط خبرها / گردهمایی داستان‌نویسان ادبیات فانتزی برگزار می‌شود
گردهمایی داستان‌نویسان ادبیات فانتزی برگزار می‌شود

دوشنبه در فرهنگسرای ارسباران؛

گردهمایی داستان‌نویسان ادبیات فانتزی برگزار می‌شود

رویداد سال افسانه‌ها ویژه گردهمایی داستان‌نویسان حوزه ادبیات فانتزی روز دوشنبه ۱۲ شهریور در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، ، رویداد سال افسانه‌ها، بزرگ‌ترین گردهمایی هواداران ادبیات فانتزی، علمی‌خیالی و وحشت، روز دوشنبه ۱۲ شهریور در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

افسانه‌ها، عنوان مسابقه‌ تخصصی داستان‌نویسی در حوزه‌ ادبیات فانتزی، علمی‌خیالی و وحشت است که هرساله برگزار می‌شد اما با وقفه‌ای دو ساله روبرو شد. این رویداد، همچنین آیین گشایش پنجمین دوره از مسابقه‌ داستان‌نویسی افسانه‌ها نیز هست که فراخوان آن پاییز ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.

فرشته احمدی، گیتا گرکانی، محبوبه نجف‌خانی، رؤیا خوشنویس، کاتارینا ورزی، شهرام اقبال‌زاده، سیامک گلشیری، احسان رضایی، محمد قصاع، حسین شهرابی، آرمان آرین، جمال‌الدین اکرمی، نوید سیدعلی‌اکبر و میلاد فشتمی از داوران دوره‌های پیشینِ این مسابقه بوده‌اند.

در این برنامه از ۱۹ تن از فعالانِ ژانری در حوزه‌های گوناگون از جمله تألیف، ترجمه، تصویرگری، نشر و نیز فعالیت مرتبط در فضای مجازی تقدیر به عمل می‌آید.

در رویداد افسانه‌ها در سال ۱۳۹۷، برنامه‌های گوناگونی از هنر و ادبیات در حوزه‌ ژانری در نظر گرفته شده است، تا هیئت تحریریه‌ افسانه‌ها ضمن اعلام رویه‌ جدید مسابقه که با تغییراتی همراه است، دامنه‌ گسترده‌ ادبیات فانتزی، علمی‌خیالی و وحشت را نیز به مخاطبان معرفی کنند. این رویداد با حضور طرفدارانِ این ژانرها و نیز چهره‌های سرشناس ادبیات و نشر در این حوزه، با پخش فیلمِ علمی‌خیالی، اجرای موسیقی، برنامه‌ اختصاصی در حوزه‌ دیجیتال‌آرت، اجرای نمایش با پرسوناژهای مشهور فانتزی و سخنرانی دو تن از چهره‌های سرشناس، در حوزه‌ ادبیات و سینمای ژانری، همراه خواهد بود.

این برنامه عصر روز دوشنبه ۱۲ شهریور از ساعت ۱۶ در فرهنگسرای ارسباران، واقع در زیر پل سیدخندان، خیابان جلفا برگزار می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

شماره گذاری خودرو مشمول پرداخت عوارض شد

به گزارش کسب و کار نیوز ، مهدی ابراهیمی معاون برنامه‌ریزی ستاد نوسازی ناوگان نوسازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.