صفحه اصلی / اصناف / شبکه توزیع متولی مشخصی ندارد

دبیر کل اتاق اصناف ایران

شبکه توزیع متولی مشخصی ندارد

دبیر کل اتاق اصناف ایران از نامشخص بودن متولی شبکه توزیع کالا و ارائه پیشنهاد ایجاد تشکل ملی و مشخص برای ساماندهی شبکه توزیع کالای کشور خبر داد.

دبیر کل اتاق اصناف ایران از نامشخص بودن متولی شبکه توزیع کالا و ارائه پیشنهاد ایجاد تشکل ملی و مشخص برای ساماندهی شبکه توزیع کالای کشور خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران ؛​​ علی عوض پور در گفتگو با رادیو اقتصاد با اشاره به فعالیت اتاق های اصناف، وزارت صنعت معدن وتجارت و جهاد کشاورزی در تصمیم گیری برای شبکه توزیع افزود: یکی از مهم ترین مشکلات شبکه توزیع نبود اطلاعات دقیق و به روز از وضعیت این شبکه است که این روند بی نظمی را در توزیع و عرضه کالا ایجاد کرده است. وی با اشاره به لزوم شفاف سازی وضعیت شبکه توزیع گفت: اتاق اصناف با راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای و عرضه در فضای مجازی به صورت صنفی، اقدام به اصلاح بخشی از شبکه توزیع کرده است که در این روش محل تولید کالا و قیمت تمام شده آن مشخص و کالا با قیمت کمتری به دست مشتری خواهد رسید. دبیر کل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه باید در ساختار شبکه توزیع اصلاح انجام شود ادامه داد: اتاق اصناف پیشنهاد ساماندهی شبکه توزیع را بصورت ملی به وزارت صنعت ارسال کرده است که در آن از لحظه تولید کالا تا زمان مصرف روند شفاف و مشخص باشد. عوض پور گفت: پیشنهاد ایجاد تشکل ملی با ریاست اتاق اصناف و نظارت وزارت صنعت معدن ارائه شده است.

همچنین مطالعه کنید:

بسته های کوتاه مدت و غیرهدفمند کرونایی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، بحران کرونا موجب شد تا بسیاری از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *