صفحه اصلی / فرهنگی / موسیقی / راه ‌یابی بیش از ۳۰۰ اثر به سومین جشنواره آواهای رضوی

راه ‌یابی بیش از ۳۰۰ اثر به سومین جشنواره آواهای رضوی

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اعلام پایان مهلت ارسال آثار سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی، گفت: بیش از 300 اثر موسیقیایی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی به نقل از اعلام روز شنبه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، محمد حسین اسماعیلی، افزود: این تعداد آثار با توجه به برگزاری دو دوره گذشته این جشنواره و استقبال چشمگیر هنرمندان حوزه موسیقی و همچنین تمدید پنج روزه دریافت آثار نشان دهنده ارادت و علاقه‌ مندی هنرمندان به ساحت نورانی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و فعالیت در حوزه رضوی است.
دبیر اجرایی سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی خاطرنشان کرد: آثار دریافتی این دوره از جشنواره در دو بخش رقابتی شامل آهنگسازی، تنظیم و ساخت ملودی و بخش غیر رقابتی شامل، موسیقی ردیف دستگاهی، کرال و آکاپلا، موسیقی اقوام و نواحی مختلف ایران، مرور آثار و موسیقی ملل است که بیشترین حضور هنرمندان در بخش غیر رقابتی و در حوزه موسیقی اقوام و نواحی ایران به ثبت رسیده است.
اسماعیلی ابراز امیدواری کرد، سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی با توجه به رشد قابل توجه و دریافت این تعداد آثار و همچنین برگزاری موفق آن در دو دوره گذشته، از مقبولیت خاصی در این دوره برخوردار است.
سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در دهه کرامت و همزمان با میلاد مسعود امام هشتم حضرت رضا (ع) در سطح استان تهران برگزار خواهد شد.
فراهنگ**۷۳۲۹ ** ۱۴۱۸

همچنین مطالعه کنید:

جزییات آخرین اجرای زمستانی ارکستر ملی ایران اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، جمال الدین منبری، «یاد تو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *