صفحه اصلی / فرهنگی / سینما تئاتر تلویزیون / حال فخیم‌زاده مساعد است اما فعلاً به بخش منتقل نمی‌شود

بازیگر و تهیه‌کننده سینما:

حال فخیم‌زاده مساعد است اما فعلاً به بخش منتقل نمی‌شود

تهیه کننده و بازیگر پیشکسوت سینما، گفت: وضعیت جسمی مهدی فخیم زاده رو به بهبود است اما طبق نظر پزشکان همچنان در آی سی یو باید تحت نظر باشد.

امیرخسرو صادقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا، درباره آخرین وضعیت جسمانی مهدی فخیم زاده، اظهار داشت: امروز چند ساعتی در کنار استاد فخیم زاده بودم. حال ایشان نسبت به روز گذشته خیلی بهتر شده است.
وی افزود: بعد از این چند روز که از حادثه تصادف می گذرد امروز برای اولین بار ناهار خورد و برای چند دقیقه ای از تخت پایین آمد.
این تهیه کننده سینما، ادامه داد: خبرهای که در برخی سایت‌ها مبنی بر شکستگی کمر و یا هر چیز دیگری منتشر می‌شود کذب محض است. ایشان فقط از ناحیه سر ضربه خورده بود و کبودی زیر چشم دارد که رو به بهبود است.
صادقی با اشاره به اینکه همچنان استاد فخیم‌زاده ممنوع الملاقات است، امروز مسئولان قدیم و جدید وزارت ارشاد و عوامل فیلم مشت آخر در بیمارستان جویای احوال فخیم زاده بودند که بنا بر دستور پزشک فعلاً امکان ملاقات وجود ندارد.

** خبر خروج فخیم زاده از آی سی یو صحت ندارد
وی تاکید کرد: بنا بر گفته پزشکان حداقل تا روز دوشنبه آقای فخیم زاده باید در آی سی یو بماند و خبرهای مبنی بر خروج ایشان از آی سی یو صحت ندارد.
صادقی خاطرنشان کرد: فخیم‌زاده هوشیاری کامل دارد و زمان بهبودی کامل و مرخص شدن وی از بیمارستان کاملاً به نظر پزشکان بستگی دارد.
فخیم زاده ۷۶ ساله روز چهارشنبه برای ارزیابی صحنه فیلمبرداری فیلم جدیدش «مشت در وقت اضافه» از خیابان رادیو دریای چالوس با موتورسیکلت در حال حرکت بود که با یک دستگاه موتور سیکلت برخورد کرد و مجروح و بلافاصله به بیمارستان طالقانی چالوس جهت مداوا، منتقل شد.
فراهنگ**۹۲۴۶** ۱۴۱۸

همچنین مطالعه کنید:

salehi

همه فیلم‌های در حال تولید، برای جشنواره فجر ثبت‌نام کرده‌اند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرآنلاین، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *