صفحه اصلی / ورزشی / سایر رشته های ورزشی / ۲ طلا، ۳ نقره و یک برنز دوومیدانی‌کاران ایران در جام کازانف

۲ طلا، ۳ نقره و یک برنز دوومیدانی‌کاران ایران در جام کازانف

ورزشکاران تیم نفت تهران به عنوان نماینده دو و میدانی ایران در روز نخست مسابقات جام کازانف قزاقستان به 2 مدال طلا، 3 نقره و 1 نشان برنز دست یافتند.

رضا قاسمی دوومیدانی

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از فدراسیون دو و میدانی، رقابت‌های جام کازانف قزاقستان از صبح امروز در ورزشگاه شهر آلماتی آغاز و تیم باشگاهای نفت تهران نیز به عنوان نماینده ایران در این مسابقات حضور یافته است. در پایان روز نخست این مسابقات دو و میدانی کاران کشورمان موفق به کسب ۲ مدال طلا، ۳ نقره و ۱ نشان برنز شدند.

رضا قاسمی، رضا کاظمی (۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر)، منصورعفری (۴۰۰ متر)، امیر مرادی، مسلم نیادوس (۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر)، یونس یوسف وند (پرتاب نیزه)، کیوان قنبرزاده (پرش ارتفاع)، میلاد سیار (۱۱۰ متر بامانع)، محمد بنی آدم (پرش بانیزه)، رضا ملک پور (۴۰۰ متر بامانع) ترکیب تیم نفت تهران در این مسابقات هستند.

همچنین عبدالغفار سقّر و ایرج ایری به عنوان مربیان به سرپرستی اسماعیل کبوتران این تیم را در رقابت‌های جام کازانف همراهی می کنند.

ورزشکاران تیم نفت تهران از صبح امروز در مواد ۱۰۰ متر، پرش ارتفاع، ۴۰۰ متر بامانع، ۱۵۰۰ متر، ۱۱۰ متر بامانع به رقابت با ورزشکاران حاضر پرداختند که نتایج کسب شده به شرح زیر است:

در ماده ۱۰۰ متر، رضا قاسمی با زمان ۱۰٫۲۵ ثانیه به عنوان نخست دست یافت و رضا کاظمی نیز با رکورد ۱۰٫۹۵ ثانیه به مقام پنجمی رسید. میلاد سیار با ثبت زمان ۱۴٫۲۳ ثانیه پس از ورزشکارانی از کشورهای قزاقستان و آذربایجان سوم شد.

رضا ملک پور با رکورد ۵۲٫۳۲ ثانیه در جایگاه دوم دوی ۴۰۰ متر بامانع ایستاد و کیوان قنبرزاده با عبور از مانع ۲٫۱۸ متری به عنوان دومی پرش ارتفاع بسنده کرد.

در ۱۵۰۰ متر امیر مرادی با رکورد ۳:۴۷٫۵۱ دقیقه قهرمان شد و مسلم نیادوست پس از مرادی با زمان ۳:۴۷٫۹۰ دقیقه به عنوان نایب قهرمانی رسید.

محمد بنی آدم با پرش از مانع ۵٫۰۰ متری در پرش بانیزه به عنوان پنجمی دست یافت و تیم ۴ در ۱۰۰ متر امدادی نفت تهران نیز با ترکیب رضا قاسمی، رضا کاظمی، میلاد سیار و منصور عفری به مقام چهارمی رسید.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شهلا بهروزی‌راد

ماموریتم در توکیو کسب مدال پارالمپیک است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, شهلا بهروزراد در ارزیابی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *