صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / تابش: وحدت و انسجام برای پیشبرد برنامه‌های اقتصادی لازم است/ قطعه‌ای از پازل بدخواهان نباشیم

تابش: وحدت و انسجام برای پیشبرد برنامه‌های اقتصادی لازم است/ قطعه‌ای از پازل بدخواهان نباشیم

نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بر ضرورت وحدت و انسجام مردم برای پیشبرد برنامه‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت که باید از طرح موضوعاتی که به انسجام مسئولین و ارکان حاکمیت خدشه وارد می‌کند، پرهیز کرد.

تابش

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ‌وضعیت کشور وضعیت ویژه و خاصی است و من فکر می‌کنم گمانه‌زنی و طرح موضوعاتی که وحدت و انسجام بین مسئولین و دست‌اندرکاران و ارکان حاکمیت را مورد خدشه قرار می‌دهد کار درستی نیست.

وی اضافه کرد:‌ البته نقد سازنده توام با ارائه راهکار بسیار هم خوب است. باید پیشنهاداتی دهیم و برای کارآمد کردن دولت و مجموعه دستگاه‌های حاکمیت اقدام کنیم اما هر آنچه می‌تواند قطعه‌ای از پازل بدخواهان ملت باشد و آنها را به مقصود برساند سم مهلک است.

نماینده مردم اردکان در مجلس اضافه کرد: شک نکنید استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی موجودیت ایران مقتدر را مخل نقشه‌ها و برنامه‌هایی که در خاورمیانه دارند می‌دانند. در کتاب نظم جهانی نوشته هنری کسینجر هم به صورت دقیق توضیح داده شده که نظم مطلوب جهانی آنها به چه شکل است و چه تحولاتی در جهان اسلام، ‌خاورمیانه و سایر نقاط دنیا می‌تواند منافع آنها را رقم بزند پس ما نباید کاری کنیم که دانسته و یا ندانسته آن ایده‌ها را تقویت کنیم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس خاطرنشان کرد: ما فراتر از اصولگرا، ‌اصلاح‌طلب، سنی، شیعه و یا هر قومیت خاص باید بدانیم که موجودیت و حفظ امنیت ایران مطرح است لذا طرح موضوعاتی که این شائبه را ایجاد کند که گروهی می‌خواهند رییس جمهور نباشد و یا گروهی می‌خواهند مشکلات را بیان کنند که نفع جناحی و گروهی خود را ببرند را مخل این وحدت می‌دانم. طبیعتا وحدت و انسجام مردم برای پیشبرد برنامه‌های اقتصادی و دستیابی به منافع ملی صددرصد لازم است.

انتهای پیام  

همچنین مطالعه کنید:

خلج کدانتخاباتی : ۴۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *