صفحه اصلی / سرخط خبرها / مسئولان اقتصادی بایدافرادی جهادی وانقلابی باشند

دکتر حسینی شاهرودی:

مسئولان اقتصادی بایدافرادی جهادی وانقلابی باشند


شاهرود- حسین بابامحمدی :نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:مسئولان اقتصادی در یک تیم نیستند چرا که در یک تیم، اشخاص همگرا، منسجم و همفکر وجود دارند.

به گزارش کسب و کار نیوز، دکترسید حسن حسینی شاهرودی با انتقاد از روند افزایش قیمت ها در بازارهای مختلف گفت:باید پذیرفت روند صعودی رشد قیمت ها از چند ماه گذشته آغاز شده این در حالی است افزایش دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشستگان محدود بوده و تناسبی با گرانی ها ندارد. نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مسئولان اقتصادی باید افرادی جهادی و انقلابی باشند، ادامه داد:طبیعی است مردم انتظار داشته باشند که مسئولان اقتصادی شرایطی را فراهم کنند که قیمت ها کنترل شود و آرامش به بازارها بازگردد
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس دهم شورای اسلامی،افزود:باید در خصوص مسئولان اقتصادی کشور تجدید نظر شود چرا که اقدامات مسئولان اقتصادی باید در عمل مشهود باشد اینکه اقتصاد بخشی از خانوارها در حال تضعیف شدن است، موضوع غیرقابل قبولی است.دکترحسینی شاهرودی تصریح کرد:مسئولان اقتصادی در یک تیم نیستند. همواره از تیم اقتصادی دولت نام برده می شود؛ اما می توان عنوان کرد تعریف تیم، وضعیت موجود نیست چرا که در یک تیم، اشخاص همگرا، منسجم و همفکر هستند.وی افزود:در حال حاضر همگرایی و انسجام لازم در بین مسئولان اقتصادی وجود ندارد و هر کدام نظرات مختلف و حتی مغایر با هم دارند بنابراین نمی توان گفت مسئولان اقتصادی دریک تیم هستند.

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:وزیر ارتباطات عملکرد انقلابی داشت و این وزارتخانه در راستای شفاف سازی و مقابله با رانت اسامی کسانی که ارز دولتی برای واردات تلفن همراه دریافت کرده اند را منتشر کرد.

همچنین مطالعه کنید:

خروج سرمایه رمز ارزی از کشور

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صحبت های مسئولان در حوزه رمزارزها در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *