صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / قتل مرد دست فروش در ناآرامی بازار

قتل مرد دست فروش در ناآرامی بازار

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل جنایت در منطقه بازار تهران که همزمان با ناآرامی‌های بازار اقدام به ارتکاب جنایت در بازار حضرتی کرده بود، خبر داد.

دستگیری

به گزارش کسب و کار نیوز، بامداد روز سه شنبه همین هفته مرگ مشکوک مردی حدودا ۳۵ ساله به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد که با حضور مأموران در بیمارستان محل اعلام شد که متوفی بر اثر اصابت ضربه جسم تیز به ناحیه قفسه سینه به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پیلس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و کارآگاهان در اولیه مرحله از تحقیقات خود ضمن شناسایی هویت متوفی به نام جعفر ۳۵ ساله  اطلاع پیدا کردند که مقتول دارای چندین سابقه نزاع و درگیری بوده ودر محدوده بازار حضرتی در امر دست فروشی فعالیت داشته است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی از محدوده بازار حضرتی اطلاع پیدا کردند که مقتول روز دوشنبه با دست فروش دیگری به نام اسماعیل نزاع و درگیری داشته و از آن زمان اسماعیل نیز ناپدید شده است.

کارآگاهان ضمن شناسایی محل سکونت اسماعیل ۴۸ ساله در محدوده اتوبان شهید محلاتی اقدام به دستگیری وی در بامداد امروز کرده و پس از انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی ، در بررسی سوابق وی اطلاع پیدا کردند که متهم نیز همانند مقتول چندین سابقه نزاع و درگیری است و علاوه برآن ۱۷ بار در بیمارستان روانپزشکی بستری و تحت اقدامات درمانی قرار گرفته و آخرین سابقه بستری شدن وی در بیمارستان روانپزشکی مربوط به اوایل سال جاری است که نهایتا در ۳۰ خرداد امسال از بیمارستان ترخیص شده است.

 متهم پس از انتقال به اداره دهم صراحتا به ارتکاب جنایت با چاقو  اعتراف کرد و در خصوص انگیزه خود به کارآگاهان گفت : روز دوشنبه که بازار به بهانه اعتصاب ناآرام شده بود، تعدادی از افراد غریبه به من مراجعه کرده و به اجبار مانع از کار من شدند و من به این آنها اعتراض کردم اما آنها ضمن تخریب بساط دست فروشی ام، مرا نیز به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. پس از رفتن این افراد،  مقتول که شاهد صحنه کتک خوردن من توسط این افراد بود مرا مسخره کرد و من نیز در حالیکه بسیار عصبانی بودم، ناگهان به سمت مقتول حمله ور شده و با چاقوی همراهم ضربه‌ای به سمت او پرتاب کرده و پس از آن از بازار خارج شدم.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، دراین باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به درگیری منجر به جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

نیروی هلال احمر

آماده باش ۶۰۰۰ نیروی هلال احمر در طرح زمستانی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا , مرتضی سلیمی در رزمایش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *