صفحه اصلی / اجتماعی / حوادث و انتظامی / بازگشت آرامش به بازار تهران

بازگشت آرامش به بازار تهران

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از بازگشت آرامش به بازار تهران خبر داد و تاکید کرد که پلیس به منظور استقرار نظم و امنیت در کنار شهروندان و کسبه بازار است.

حضور پلیس در بازارتهران

سردار حمید هداوند در حاشیه حضور در بازار تهران در گفت وگو با ایسنا درباره اقدامات انجام شده از سوی پلیس در بازار تهران اظهارکرد: ماموران پلیس به منظور استقرار نظم و امنیت در بازار تهران در این محل حاضر شده و اجازه نخواهد داد تا عده ای قلیل آرامش بازاریان و شهروندان را به خطر بیاندازند.

وی با بیان اینکه پلیس خادم مردم است، گفت: ما اجازه نخواهیم داد که فردی کوچکترین خلل در آرامش و امنیت مردم و کسبه بازار ایجاد کند و معدود افرادی هم که به دنبال ایجاد آشوب های خیابانی هستند باید بدانند که موفق به رسیدن به اهداف خود نخواهند شد.

هداوند با بیان اینکه این افراد به طور حتم از صنف بازاریان جدا هستند، گفت: امروز بازار بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و تلاش پلیس نیز این است تا این امنیت و آرامش را در این فضا تامین کند. این وظیفه ماست که بازار را برای صنف بازاریان و شهروندان امن کنیم.

به گفته جانشین رییس پلیس پایتخت با اقدامات انجام شده از سوی پلیس و استقرار ماموران، امروز آرامش به بازار برگرداننده شد و پلیس نیز تا هر زمانی که لازم باشد به حضور و نظارت خود در این فضا ادامه خواهد داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در حاشیه حضور سردار هداوند در بازار تهران برخی از بازاریان از اقدامات و حضور پلیس قدردانی کرده و خواستار تداوم حضور پلیس در بازار به منظور جلوگیری از اقدامات افراد سودجو شدند.

بازدید جانشین رییس پلیس تهران از بازار تهران

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

Billion Currency Discovery

کشف ارز میلیاردی در فرودگاه بین المللی

به‌گزارش کسب و کار به نقل از سایت پلیس؛ سرهنگ داود شعبانی در تشریح این خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *