صفحه اصلی / سیاسی / دولت / آیت‌الله نوری همدانی: باید یکدل و یکصدا در برابر دشمنان بایستیم

در دیدار با رئیس دفتر روحانی؛

آیت‌الله نوری همدانی: باید یکدل و یکصدا در برابر دشمنان بایستیم

آیت‌الله نوری همدانی عصر امروز (پنج‌شنبه) در دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به شرایط پیش آمده به دنبال مواضع جدید دولت آمریکا و خروج از برجام، گفت: وحدت رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی بوده و امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم که رابطه بین مردم با نظام و مسئولین با یکدیگر نزدیک‌تر و صمیمی‌تر باشد.

image.png

به گزارش کسب و کار نیوز، این مرجع معظم تقلید، افزود: باید در برابر دشمنان کینه توزی که با همه توان در برابر ما ایستاده‌اند و امروز خباثت و کینه‌توزی خود را بیش از هر زمان دیگری آشکار کرده‌اند، یکدل و یکصدا بایستیم و دشمن را از تأثیر دشمنی‌اش بر جمهوری اسلامی مأیوس و ناامید کنیم و به این واسطه مشت محکمی بر دهان آنها بکوبیم.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان این که «رئیس‌‌جمهور محترم فرزند حوزه و برخاسته از متن انقلاب هستند»، گفت: از دولت می‌خواهم با توجه به ضرورت مراقبت از وضعیت معیشت و زندگی عامه مردم، با نظارت و اشراف دقیق با گرانی مقابله کند. 

وی همچنین تاکید کرد که مجموعه نظام ، دولت و قوه قضاییه و سایر دستگاه‌ها باید با کسانی که در نظام اقتصادی اخلال می‌‌کنند، برخورد و آنان را مجازات کند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری نیز در این دیدار با ابلاغ سلام روحانی، گفت: دولت آمریکا پس از خروج از برجام در حال تلاش برای همراه کردن کشورهای دیگر برای اعمال فشار علیه ایران به هر قیمتی است و طبیعی است که به هر حال فشارهای آمریکا تأثیراتی بر روی اقتصاد ایران خواهد گذاشت.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری افزود: دولت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا فشارهای آمریکا بر معیشت مردم تاثیری نداشته باشد.

واعظی اظهار کرد: با وجود آن که وضعیت درآمدی و مجموع وضعیت اقتصادی کشور، در سه ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه پارسال، بهتر است، اما متأسفانه عده‌ای با سوء استفاده از فضای به وجود آمده، نگرانی‌هایی را برای مردم ایجاد کردند که دولت تلاش دارد این التهابات گذرا را نیز مدیریت و کنترل کند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری تصریح کرد: متأسفانه از سوی دیگر برخی در این وضعیت به دنبال تسویه حساب با دولت هستند اما منطق حکم می‌کند زمانی که دشمن کلیت نظام را هدف قرار داده است، اختلافات را کنار گذاشته و به دنبال تسویه حساب نباشیم بلکه همه دست به دست هم داده و با وحدت، تحت امر رهبری معظم انقلاب به دنبال حل مشکلات باشیم.

واعظی  با اشاره به برگزاری جلسه هفتگی مشترک سران و مسئولان سه قوه به دستور مقام معظم رهبری، خاطر نشان کرد: امیدوارم این یکدلی، صمیمیت و همکاری نزدیکی که بین سه قوه شکل گرفته به همه بخش‌های نظام، کشور و مردم سرایت کند؛ چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری به افزایش امید و اعتماد مردم به نظام و دولت برای عبور موفق از مشکلات نیازمندیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

نماز عید فطر در سراسر کشور برگزار می‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،‌ حجت الاسلام و المسلمین حسن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *