صفحه اصلی / فرهنگی / «آدم گاهی اشتباه می‌کنه» برای کودکان
«آدم گاهی اشتباه می‌کنه» برای کودکان

کتاب آدم گاهی اشتباه می‌کنه

«آدم گاهی اشتباه می‌کنه» برای کودکان

«آدم گاهی اشتباه می‌کنه» نوشته استفان پاستیس با ترجمه مریم فتاح‌زاده برای کودکان منتشر شد.

«آدم گاهی اشتباه می‌کنه» نوشته استفان پاستیس با ترجمه مریم فتاح‌زاده برای کودکان منتشر شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا ، این کتاب اولین جلد از مجموعه هفت‌جلدی «تیم بازنده» است که در ۲۷۲ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۲۳ هزار تومان در نشر کتاب‌های زرافه عرضه شده است.

در معرفی این مجموعه عنوان شده است: شخصیت اصلی این مجموعه، پسربچه‌ای بازیگوش و بامزه به نام تیم است که دست‌نوشته‌هایش طنزآمیزش را در این کتاب می‌خوانیم. تیم پسری معمولی نیست، دوست صمیمی‌اش یک خرس قطبی به نام «بزرگ» است. علاوه بر این او آژانس کارآگاهی دارد و پرونده‌های مختلفی را دنبال می‌کند. از بررسی پرونده‌ گم شدن شکلات‌های دوستش تا مقابله با دختری که او هم ادعای کارآگاهی دارد از جمله ماجراهایی است که تیم و دستیارش بزرگ را درگیر قصه‌های خنده‌داری می‌کند که برای گروه سنی کودک سرگرم‌کننده و آموزنده است.

کتاب‌های زرافه با همکاری آژانس ادبی مداد آبی در چهارچوب قانون بین‌المللی حق انحصاری نشر (copyright) امتیاز انتشار ترجمه فارسی این کتاب را از نویسنده آن به‌صورت انحصاری خریداری کرده است.

آموزش‌ مهارت‌های اجتماعی و اقتصادی به کودکان از جمله موضوعات مطرح‌شده در این مجموعه کتاب‌هاست. تیم، شخصیت اصلی داستان به دنبال کسب درآمد و آموزش مهارت‌های مختلف برای رونق کسب‌وکار کودکانه‌اش است. نحوه مواجهه تیم با مشکلاتش در رابطه با دوستان، مدرسه، خانه، خانواده و پیدا کردن راه‌حلی خلاقانه به سبک خودش، خوانندگان کتاب را می‌خنداند و به کودکان ابزاری برای پیروزی بر مشکلات‌شان پیشکش می‌کند.

همچنین در نوشته پشت جلد کتاب می‌خوانیم: اسم من تیم بازنده است. این کتاب که توی دست شماست پرفروش‌ترین کتاب توی فهرست نیویورک تایمزه و زندگی‌نامه من، یعنی موسس، مدیرعامل،‌ و رئیس بهترین آژانس کارگاهی شهر، یا شاید هم کشور، توش نوشته شده. تمام نقاشی‌های این کتاب رو خودم کشیدم. البته سعی کردم شریکم رو مجبور کنم این کار رو بکنه، ولی نقاشی‌های اون اصلا خوب نبودند.

«تیمی کارآگاه بی‌عرضه‌ای است» مجله پابلیشرز

«بی‌عرضه بامزه» مچله پرید

«از سرنخ‌ها سر درنمی‌آره» روزنامه واشنگتن پست.

همچنین مطالعه کنید:

چند آمار جالب از متفاوت‌ترین گزارش سال

به گزارش کسب و کار نیوز، در این گزارش که در قالب ۲ برگه امتحانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.