صفحه اصلی / فرهنگی / انتشار دنباله کتاب افشاگر «آتش و خشم»
انتشار دنباله کتاب افشاگر «آتش و خشم»

کتاب "آتش و خشم"

انتشار دنباله کتاب افشاگر «آتش و خشم»

«مایکل وولف» خبرنگار و نویسنده آمریکایی از آغاز نگارش دنباله کتاب پرفروش «آتش و خشم» درباره رسوایی‌های کاخ سفید خبر داد.

«مایکل وولف» خبرنگار و نویسنده آمریکایی از آغاز نگارش دنباله کتاب پرفروش «آتش و خشم» درباره رسوایی‌های کاخ سفید خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا ، «وولف» قرارداد نگارش دنباله کتاب موفق «آتش و خشم» را با انتشارات «هنری هولت» امضا کرده و به گفته خودش در این کتاب به زندگی سیاستمداران آمریکایی در برهه زمانی کنونی می‌پردازد.

کتاب «آتش و خشم» در ماه ژانویه سال جاری میلادی منتشر شد و به موفقیت بزرگی دست یافت چرا که «مایکل وولف» در این کتاب به شکل بی‌سابقه‌ای به کابیته ترامپ از جمله «استیو بِنن» استراتژیست ارشد و سابق کاخ سفید دسترسی داشته و در کتاب ۳۳۶ صفحه‌ای خود به مسائل گوناگونی از پشت پرده کاخ سفید از جمله توصیف رفتار «ترامپ» و تعامل آشفته او با کارکنان ارشد کاخ سفید تا ارائه توضیحات خفت‌باری درباره خانواده «ترامپ» از زبان «استیو بنن» پرداخته است. در این کتاب «ترامپ» به شخصی تشبیه شده که کارکنان کاخ سفید احترامی برای او قائل نیستند و ۱۰۰ درصد اطرافیانش معتقدند شخصی مناسب برای ریاست‌جمهوری آمریکا نیست.

کتاب «آتش و خشم» که برای ۱۵ هفته در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار داشت، تاکنون بیش از دو میلیون نسخه تنها در آمریکا فروخته است. همچنین قرار است یک سریال تلویزیونی بر اساس این کتاب به کارگردانی «جی روش» ساخته شود.

همچنین مطالعه کنید:

کاربران آپارات سال گذشته ۶۳ میلیارد تومان درآمد داشتند

به گزارش کسب و کار نیوز ، از زمان راه‌اندازی سامانه درآمدزایی آپارات، اقبال کاربران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.