صفحه اصلی / اقتصادی / بیمه / پوشش بیمه ای، شرکت کنندگان مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

پوشش بیمه ای، شرکت کنندگان مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

تمامی زائران داخلی و خارجی شرکت کننده در بیست ونهمین سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) تحت پوشش بیمه شرکت های بیمه ایران، آسیا، البرز و دانا قرار گرفتند.

ارتحال امام

به گزارش کسب و کار نیوز از روابط عمومی بیمه ایران؛ ‌تمامی زائران حرم مطهر حضرت امام(ره)، از روز دهم تا بیستم خردادماه سال جاری تحت پوشش خدمات بیمه ای حوادث، عمر و مسئولیت کنسرسیومی متشکل از شرکت های بیمه‌ای ایران، آسیا، البرز و دانا به راهبری شرکت سهامی بیمه ایران قرار دارند.

براین اساس در صورت بروزحادثه برای زائرین که منجر به فوت یا نقص عضو شود تا ۲۴۰ میلیون ریال، وقوع حادثه نیاز به درمان تا مبلغ ۲۸ میلیون ریال، غرامت فوت به علت بیماری مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال و غرامت فوت با مسوولیت ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال حضرت امام(ره) ۳۰۸ میلیون تومان (دیه کامل) غرامت پرداخت خواهد شد.

این گزارش می افزاید: همه این موارد پس از تایید و بررسی مستندات توسط ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال حضرت امام (ره)، به شرکت سهامی بیمه ایران ارجاع داده می شود تا مراحل رسیدگی و پرداخت خسارت انجام شود.

شروع این پوشش بیمه ای برای زائرینی که پیاده یا با دوچرخه به زیارت حرم امام مشرف می شوند در طول مسیر، و زمان اقامت، به صورت شبانه روزی از زمانی است که از مبدا سفر، حرکت خود را آغاز می کنند و پایان آن زمانی است که به موطن اصلی خود بازمی گردند.

همچنین پوشش این بیمه نامه برای میهمانان خارجی نیز از زمانی که از مرز هوایی وارد خاک جمهوری اسلامی ایران می شوند شروع شده وتا زمان خروج و حتی در زمان اسکان معتبر خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

وزارت امور خارجه و بیمه ایران بر ارتقای همکاری‌ها و ارائه خدمات جدید بیمه‌ای تاکید کردند

به گزارش کسب و کار نیوز، همه کارکنان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *