صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / اجرای ۷۴ طرح پژوهشی برون‌دانشگاهی توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه ایلام

اجرای ۷۴ طرح پژوهشی برون‌دانشگاهی توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه ایلام

مدیر دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه ایلام از اجرای 74 طرح پژوهشی برون‌دانشگاهی در 26 ماه گذشته توسط اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، دکتر «مهدی صیدی» در این رابطه اظهار کرد: دانشگاه ایلام به عنوان دانشگاه جامع استان، خود را در قبال مسائل، مشکلات  و نیازهای پژوهشی و مطالعاتی کلان استان و کشور مسئول و پاسخ‌گو می‌داند و در راستای تعامل و همکاری دوجانبه با سایر دستگاه‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و موسسات علمی و پژوهشی، تفاهم‌نامه‌ی همکاری منعقد کرده است.

وی گفت: دانشگاه ایلام در طول سه سال اخیر برانجام مطالعات و پژوهش‌های هدفمند و تقاضامحور با تأکید بر مشکلات و مسائل استان ایلام متمرکز شده و ضمن انعقاد تفاهم نامه‌های همکاری متقابل با دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی، تاکنون طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی متعددی به سفارش و درخواست کارفرمایان اجرا کرده است.

صیدی تصریح کرد: در سال ۹۵ جمعا ۴ تفاهم‌نامه و در طول ۲ ماه نخست سال جاری، ۲ تفاهم نامه منعقد شد و  اعضای هیئت علمی دانشگاه در سال ۱۳۹۵ ، ۳۸ طرح، در سال گذشته، ۱۹ طرح و در ۲ ماه نخست سال ۱۳۹۷، ۱۷ طرح پژوهشی برون دانشگاهی را انجام داده و یا در دست اجرا دارند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *