صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / همسان سازی حقوق بازنشستگان بالای ۸۰سال شهرداری تهران طی دوسال

همسان سازی حقوق بازنشستگان بالای ۸۰سال شهرداری تهران طی دوسال

طبق مصوبه هیئت مدیره سازمان بازنشستگی شهرداری تهران همسان سازی کامل حقوق 574نفرازبازنشستگان شهرداری تهران که دارای80سال به بالا هستند طی 2 سال انجام می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، در جلسه هیئت مدیره سازمان بازنشستگی شهرداری تهران مقررشد همسان سازی کامل حقوق بازنشستگانی که دارای ۸۰ سال و بیش از ۸۰ سال سن هستند، طی دو سال صورت پذیرد که امسال تا سقف ۵۰درصد این افزایش محقق می شود. 
این موضوع که به پیشنهاد مدیرعامل سازمان بازنشستگی درجلسه هیئت مدیره سازمان مطرح شد مورد بحث و بررسی قرار گرفت وعلی رغم بارمالی بالای آن درپایان اعضای هیئت مدیره به این پیشنهاد رای مثبت دادند. 
این در حالی است که قانون یک دوره زمانی پنج ساله را برای عملیاتی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته بود اما سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با مدیریت منابع موجود تصمیم گرفت این همسان سازی در خصوص بازنشستگان ۸۰سال و۸۰سال به بالا طی دو سال انجام شود. 
لازم به ذکر است سازمان بازنشستگی شهرداری تهران آمادگی دارد تا پس از ابلاغ قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت، این قانون را سریعا عملیاتی و اجرا نماید.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

talaq

ثبت طلاق سهمیه‌بندی شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، علی مظفری رییس کانون سردفتران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *