صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / مترو به منطقه ۲۲ می‌رسد

مترو به منطقه ۲۲ می‌رسد

شهردار منطقه22 درباره مشکلات حمل و نقل عمومی منطقه گفت: تلاش می‌کنیم تا مترو را به منطقه22 وارد کنیم. اقدامات و هماهنگی های لازم با شورای شهر انجام شده و مطالعات آن تا پایان شهریور به پایان می‌رسد. پس از آن تعداد خطوط و ایستگاه‌ها و سایر موارد اعلام می‌شود.

نوذرپور معاون شهریاری ها و دهیاری های کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، علی نوذرپور در دیدار با اعضای شورایاری محله قائم با اعلام اینکه شورایاری‌ها و کارمندان سرای محلات را همانند کارکنان شهرداری می‌داند و انتظار انجام صحیح کارها و مقررات را از آنان دارم گفت: در مقابل، ما هم وظیفه داریم مشکلات را به دقت بشنویم و نیازهارا احصاء کنیم.

شهردار منطقه۲۲ ، وجود شورایاری هارا پیشرفت در مشارکت شهروندان در مدیریت شهر دانست و افزود: اگر وظایف مدیریت شهری به صورت درست پایه گذاری می‌شد، ما در این جلسه به راحتی می توانستیم مشکلات شورایاری‌ها در خصوص آب، برق، گاز و مدرسه را بررسی و به سرانجام برسانیم.

نوذرپور در ادامه با اشاره به اینکه دولتها تمایل به واگذاری وظایف‌شان به دیگر دستگاه های اجرایی را ندارند، گفت: در حال حاضر شهرداری با نداشتن اختیارات اجرایی که در دست دولت‌ها است، نمی‌تواند به معنای درست خدمات را به مردم شهر بدهد.

وی با اشاره به جلسات مشترکی که بین شهرداری و سازمان‌های آب، گاز و برق انجام شده است، اظهار داشت: برای رفع مشکلات شهروندان در موضوعات روشنایی محلات و فاضلاب های شهری، جلسات مستمری با ادارات مذکور داشته ایم و نتایج مثبتی حاصل شده است.

شهردار منطقه۲۲ با اعلام اینکه فضاهای خصوصی قبل از بوجود آمدن فضاهای عمومی در منطقه ۲۲ شکل گرفته است، گفت: در مدیریت شهری گذشته زمین‌هایی که به عنوان سرانه‌های عمومی بوده است به بخش خصوصی فروخته شده و در آینده با جمعیت مازاد ۵۲۰ هزار نفری مواجه هستیم.

نوذرپور با اشاره به اهداء رایگان دو قطعه زمین به آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه ادامه داد: برای بالا بردن سرانه‌های آموزشی منطقه۲۲ اقداماتی را شروع کرده‌ایم و تا پایان سال جاری چند زمین دیگر در اختیار آموزش پرورش قرار می‌دهیم.

شهردار منطقه۲۲ درباره موضوع حمل و نقل عمومی منطقه گفت: تلاش می‌کنیم تا خط مترو را به منطقه۲۲ وارد کنیم. اقدامات و هماهنگی های لازم با شورای شهر انجام شده و مطالعات آن تا پایان شهریور به پایان می‌رسد. پس از آن تعداد خطوط و ایستگاه‌ها و سایر موارد اعلام می‌شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، وی در پایان با بیان اینکه جلسات دبیران شورایاری محلات را باید به صورت تخصصی و موضوعی برگزار کنیم تا سازمان‌های دولتی مربوطه به طور تخصصی پیگیر رفع مشکلات شهروندان در محله باشند گفت: امید است با هم افزایی و همکاری شورایاری ها و مدیریت شهری، خدمات شایانی به شهروندان منطقه۲۲ ارائه دهیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

لبنیات

وجود آفلاتوکسین در لبنیات اجتناب ناپذیر است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از وبدا، ایرج حریرچی ادامه داد: حتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *