صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / بررسی مفاد قرارداد ساخت ۶۳۰ واگن متروی تهران با حضور شرکت چینی

بررسی مفاد قرارداد ساخت ۶۳۰ واگن متروی تهران با حضور شرکت چینی

مدیرکل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها از بررسی مفاد قرارداد ساخت 630 دستگاه واگن مترو برای تهران خبر داد و گفت: با شفاف سازی مفاد این قرارداد تا دو هفته آتی قرارداد نهایی برای امضاء و در نهایت آغاز پروسه ساخت آماده خواهد شد.

رجب صلاحی

به گزارش کسب و کار نیوز با بیان اینکه پروژه ۲۰۰۰دستگاه واگن مترو مصوب شورای اقتصاد گفت: از این ۲۰۰۰ دستگاه واگن مترو ، ۱۰۵۰ دستگاه برای تهران است که در فاز اول برای تهران ۶۳۰دستگاه را در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: پس از برگزاری مناقصه، سازندگان نهایی این ۶۳۰دستگاه واگن متروی تهران شرکت CRC چین و واگن سازی تهران انتخاب شدند و چون می بایست این قرارداد از محل فایناس تأمین شود، شرکت نورینکو چین نیز مسئولیت تأمین فایناس این قرارداد را برعهده گرفت.

مدیرکل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به اینکه بایستی در این قرار داد به ۵۵ درصد تولید داخل برسیم، گفت: در جلساتی که با شرکت CRC چین برگزار می‌کنیم قصد شفاف سازی مفاد این قرارداد را داریم و اگر مشکل خاصی نباشد تا دو هفته آتی قرارداد نهایی برای امضاء و در نهایت آغاز پروسه ساخت آماده خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

لبنیات

وجود آفلاتوکسین در لبنیات اجتناب ناپذیر است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از وبدا، ایرج حریرچی ادامه داد: حتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *