صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / بانک سامان به داروخانه‌ها تسهیلات بدون سود می‌دهد

بانک سامان به داروخانه‌ها تسهیلات بدون سود می‌دهد

بانک سامان به‌منظور پاسخ‌گویی به نیازهای اعتباری داروخانه‌ها، تسهیلات ویژه‌ای در اختیار آنها قرار می‌دهد.

شعبه بانک سامان

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک سامان، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر بازاریابی و توسعه محصول بانک سامان تصریح کرد: صاحبان داروخانه‌ها با استفاده از بسته اعتباری «پیوند» می‌توانند از تسهیلات بدون سود بانک سامان برای تسویه‌حساب با شرکت‌های پخش استفاده کنند.

حسینی‌نژاد گفت: این بسته اعتباری بهترین جایگزین برای دسته‌چک است. زیرا استفاده‌کنندگان تا زمان تسویه صورت‌حساب خود هیچ‌گونه سودی پرداخت نمی‌کنند.

مدیر بازاریابی و توسعه محصول بانک سامان درباره مزایای ویژه طرح پیوند اظهارداشت: حذف چک‌های مدت‌دار از کسب‌وکارها و جانشین‌کردن تسهیلات بانکی، سهولت در تسویه مدت‌دار با طرف‌های تجاری، دریافت تسهیلات بدون سود، راحت و سریع، امکان بهره‌مندی از سایر مشوق‌های بانک ازجمله کارت اعتباری و خدمات بیمه تکمیلی و همچنین امکان افزایش مدت‌زمان تسویه با بانک در صورت نیاز از مهم‌ترین مزیت‌های این طرح است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند عدد ۸ را به شماره پیامک ۲۰۰۰۰۱۹۰ ارسال کنند یا با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

همچنین امکان ثبت‌نام متقاضیان بهره‌مندی از طرح تسهیلات پیوند ازطریق وب‌سایت بانک سامان فراهم شده است. برای ثبت‌نام اینجا کلیک کنید.

همچنین مطالعه کنید:

hemati

تورم سال آینده کمتر از ۲۰ درصد است

به گزارش کسب و کار نیوز، عبدالناصر همتی در حاشیه ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *