صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / لطفی: تنها راه مقابله با دشمنان، حفظ وحدت در کشور است

لطفی: تنها راه مقابله با دشمنان، حفظ وحدت در کشور است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تنها راه مقابله با سلطه‌گری آمریکا و دشمنان نظام و تنها راه نجات کشور از مشکلات داخلی و تهدیدهای خارجی، حفظ وحدت و یکپارچگی و انسجام بین تمام گروه‌های سیاسی و اجتماعی و قومی و قبیله‌ای است.

حسن لطفی

به گزارش کسب و کار نیوز، حسن لطفی در نطق میان دستور خود در جلسه امروز مجلس بیان کرد: آمریکا و استکبار جهانی باید بدانند که ایران اسلامی مهد تمدن و فرهنگ است و ایرانی دارای عزت و فرهنگ و اصالت دینی است و هیچ وقت ذلت خواری و سلطه‌پذیری دیگران را نپذیرفته و نخواهند پذیرفت. آمریکا و هم‌پیمانانش خود واقف هستند که در زمانی که در آمریکا خبری از فرهنگ و تمدن نبوده ایران مهد تمدن و فرهنگ بوده و در زمانی که آنها در جهل به سر می‌بردند در کشور ایران عقل و اندیشه حاکمیت داشته و تاریخ نیز آن را ثابت کرده است.

وی در ادامه گفت: تنها راه مقابله با سلطه‌گری آمریکا و دشمنان نظام و تنها راه نجات کشور از مشکلات داخلی و تهدیدهای خارجی، حفظ وحدت و یکپارچگی و انسجام بین تمام گروه‌های سیاسی و اجتماعی و قومی و قبیله‌ای است چرا که تفاهم زمانی به وجود خواهد آمد که به تفاوت‌های یکدیگر احترام بگذاریم و از افراط و تفریط در همه امور دوری کنیم. تمام دنیا باید بداند که نظام جمهوری اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری حقوق همه ملت‌ها را به رسمیت شناخته و برای همه آنها احترام قائل است.

وی افزود: آیت‌الله مطهری می‌فرمایند که در قرآن از توحید گرفته تا معاد و از نبوت گرفته تا امامت، از آرمان‌های فردی گرفته تا هدف‌های اجتماعی، همه بر محور عدل استوار است اما امروز ما می‌بینیم که نابرابری‌های اقتصادی در کشور، عدالت در جامعه را خدشه دار کرده و تغییرات نرخ ارز و گرانی‌های ناشی از آن فقر و تنگدستی را در جامعه گسترش داده است. دولت باید هر چه سریعتر فکر عملیاتی در جهت تامین کالاهای اساسی خانواده‌ها کرده تا امنیت فضای جامعه به خطر نیفتد.

نماینده مردم رزن در مجلس ادامه داد:‌ از دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان بابت موافقت و اخذ ردیف بودجه بیمارستان شهرستان رزن تشکر می‌کنیم. امیدوارم کسانی که چوب لای چرخ می‌گذارند همکاری کنند تا بیمارستان احداث شود وگرنه خودشان باید در محضر خدا و مردم پاسخگو باشند. وزیر جهاد کشاورزی خود می‌دانید که چند سال است که قیمت گندم ثابت مانده در حالی که هزینه‌های کشاورزان چند برابر شده است، چرا در افزایش قیمت گندم کوتاهی می‌کنید؟ از شما می‌خواهم در اسرع وقت نسبت به افزایش قیمت آن اقدام نمایید و امسال پول زحمات کشاورزان را در اسرع وقت پرداخت کنید.

لطفی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان شما را حامی مناطق محروم و جوانان این مناطق می‌دانستیم، چرا فکری به حال ورزش و جوانان شهرستان نمی‌کنید؟ این جوانان حامی صددرصد دولت هستند، ‌شایسته نیست با آنها اینگونه برخورد شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مجلس

تصویب طرح سه فوریتی اقدام متقابل ایران علیه آمریکا

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، در جلسه علنی امروز -سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *