صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان حوزه علوم‌شناختی اعطا می‌شود

از سوی ستاد توسعه علوم‌شناختی

فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان حوزه علوم‌شناختی اعطا می‌شود

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت‌های مطالعاتی اعطا می‌کند.

 

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه‌های علوم شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در ششمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی ۶ ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطا کند.

ششمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری و دستیاران پزشکی از ۲۰ خرداد ماه جاری آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای بهره‌مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین‌نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و با مراجعه به سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و آن را حداکثر تا ۲۰ تیر ماه ۹۷ به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند.

ثبت نام در ششمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یک ماهه  (۲۰خرداد تا ۲۰ تیرماه ) انجام می شود و تمدید نخواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی، این فرصت مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین‌نامه‌ها برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین خواهد کرد. در صورت تایید طرح مقدماتی ارائه شده در کمیته مشترک، ستاد فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین‌نامه قرار خواهد داد. همچنین دانشجویانی از این فرصت مطالعاتی بهره‌مند خواهند شد که طرح مصوب آنها در حوزه‌های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری‌های شناختی ستاد باشد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *