صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / تضمین‌هایی که رهبر انقلاب مطرح کردند باید از اروپایی‌ها گرفته شود

قاضی‌پور:

تضمین‌هایی که رهبر انقلاب مطرح کردند باید از اروپایی‌ها گرفته شود

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: امیدوارم دولت با تجربه‌ای که از برجام آموخت پیگیر برجام اروپایی نشود. اگر هم در این راه گام برداشت باید تضمین‌هایی که رهبر انقلاب فرموده است از اروپایی‌ها گرفته شود.

نادر قاضی پور

به گزارش کسب و کار نیوز، نادر قاضی‌پور در نطق میان دستور امروز مجلس، اظهار کرد: از مسئولین نظام می‌خواهم به احترام ۴۰ میلیون ترک ایران اسلامی ترتیبی اتخاذ کنند تا فرهنگستان زبان مادری ترک‌ها در پایتخت تاسیس گردد. یک شبکه سیمای جمهوری اسلامی در داخل کشور باید برای ترک‌ها اختصاص یابد تا ترک‌ها عشق و علاقه خود را به اهل بیت، انقلاب و رهبری به زبان شیرین ترکی بیان کنند.

وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با صلابت به رشد و شکوفایی خواهد رسید و رهبری معظم نظام تاکید فراوان بر اصلاح اقتصاد به عنوان مهم‌ترین موضوع کشور دارد، لذا سران سه قوه باید به مسائل بانکی و ارزی و حفظ ارزش پول ملی، اشتغال و سرمایه‌گذاری، اجرای صحیح سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، بهبود فضای کسب و کار و از بین بردن بروکراسی اداری، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه یعنی مستضعفان، تقویت صندوق‌های تامین اجتماعی، بازنشستگی و نیروهای مسلح، اقتصاد مقاومتی خصوصا تحریم‌های جدید، حل مشکل ریزگردها توجه داشته و برای حل آنها به صورت عملی اقدام کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس ادامه داد: ۴۰ سال است که شیطان بزرگ ما را تهدید می‌کند ولی به همت کارگران دلسوز، کشاورزان و تمامی اقشار جامعه در میادین مبارزه سرافراز بودیم. پاره کردن برجام توسط ترامپ و قاب کردن توسط نماینده تهران در مجلس برای ما هیچ ارزشی ندارد. ارزش ما تنها حکم حکومتی رهبر است. امیدوارم دولت با تجربه‌ای که از برجام آموخت پیگیر برجام اروپایی نشود. اگر هم در این راه گام برداشت باید تضمین‌هایی که رهبر انقلاب فرموده است از اروپایی‌ها گرفته شود و به صورت شفاف گزارش مذاکرات از رسانه ملی به اطلاع عموم مردم رسیده شود.

قاضی پور با اشاره به برخی از مسائل حوزه انتخابیه‌اش، بیان کرد: پرداخت سریع خسارت ناشی از سرمازدگی و سیل اخیر به اهالی روستاهای آذربایجان شرقی مورد توجه قرار گیرد. آیا سزاوار است که به وضعیت کشاورزان رسیدگی نشود؟ آیا سزاوار است که دولت قیمت خرید گندم را در مهرماه اعلام نکرد؟

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مجلس

عوارض سالانه وسائل نقلیه تعیین شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس در ادامه بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *