صفحه اصلی / اقتصادی / بورس / افزایش سرمایه ۳۱۳۹ میلیارد ریالی بورس در اردیبهشت

افزایش سرمایه ۳۱۳۹ میلیارد ریالی بورس در اردیبهشت

بالغ بر ۳هزار و ۱۳۹میلیارد ریال افزایش سرمایه در اردیبشهت امسال در بورس اوراق بهادار انجام شده است.

بورس

به گزارش کسب و کار نیوز، در اردیبهشت ماه امسال ۳ هزار و ۱۳۹میلیارد و ۳۴۹میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که از این میزان ۴۰۸میلیارد و ۷۰۰میلیون ریال از طریق جایزه و ۲هزار و ۷۳۰میلیارد و ۶۴۹میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

در نخستین ماه نخستین فصل امسال نیز ۹ هزار و ۹۶۸میلیارد و ۳۸۹میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که از این میزان یک هزار و ۹۷۱میلیارد و ۱۵۱میلیون ریال از طریق جایزه و ۷هزار و ۹۹۷میلیارد و ۲۳۸میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

این در حالی است که از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت، در مدت دو ماه بالغ بر ۱۳هزار و ۱۰۷میلیارد و ۷۳۸میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که از این میزان ۲هزار و ۳۷۹میلیارد و ۸۵۱میلیون ریال از طریق جایزه و ۱۰هزار و ۷۲۷میلیارد و ۸۸۷میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

گفتنی است، در سال گذشته در مجموع بالغ بر ۱۰۹هزار و ۲۶۳میلیارد و ۶۷میلیون ریال افزایش سرمایه در بورس اوراق بهادار انجام شده که از این میزان ۱۷ هزار و ۲۸۰میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال از طریق جایزه و ۹۱هزار و ۹۸۲میلیارد و ۳۴۰میلیون ریال از طریق حق تقدم بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

پیزد ۲

سومین عرضه اولیه امسال فرابورس روی لاستیک‌های یزد تایر چرخید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران در آخرین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *