صفحه اصلی / استان ها / اجرای مراسم تعزیه خوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع) در شاهرود

مسئول بسیج هنرمندان شاهرود خبر داد

اجرای مراسم تعزیه خوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع) در شاهرود

شاهرود- حسین بابامحمدی :مسئول بسیج هنرمندان شاهرود از برگزاری مراسم تعزیه خوانی به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی وشهرداری شاهرود در ایام شهادت امام علی (ع) خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، عباس اعتماد با اشاره به ایام شهادت مولی الموحدین امام علی (ع) به اجرای سه گروه تعزیه در این ایام در شاهرود گفت: گروه‌های تعزیه خوانی باب الحوائج، نوای کربلا و نینوا در ایام شهادت امام علی (ع) در محله اسلامی شهرک ولیعصر (عج) و باغزندان به اجرای تعزیه خوانی این امام همام می‌پردازند.
وی افزود: مراسم تعزیه خوانی گروه باب الحوائج از پنجشنبه ۱۰ تا ۱۲ خرداد ماه ساعت ۲۱ پارک شهرک ولیعصر (عج) و گروه نوای کربلا از دوشنبه ۱۴ خرداد تا ۱۸ خرداد از ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۴ و ۱۶ خرداد ساعت ۲۱ در پارک شهرک ولیعصر (عج) اجرای مراسم خواهند داشت.
اعتماد خاطر نشان کرد: گروه تعزیه خوانی نینوا از جمعه ۱۸ تا ۲۱ خرداد ساعت ۲۱ در محل جمعه بازار سابق محله باغزندان شاهرود اجرای برنامه دارند.
مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود با اشاره به همکاری دستگاه‌ها و نهاد‌ها در اجرای این مراسم‌ها گفت: دفتر تعزیه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری شاهرود و گروه‌های تعزیه و پایگاه‌های بسیج ولیعصر و حضرت ابوالفضل حوزه بسیج مساجد و محلات علی ابن ابیطالب (ع) و شورای محله اسلامی شهرک، ولی عصر (عج) در اجرای این برنامه‌ها مشارکت دارند.
وی در پایان از مهندس احمدی شهردارشاهرود،آشوری ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود وهمکارانشان در جهت اجرای این برنامه‌ها تشکر و قدردانی کرد.

همچنین مطالعه کنید:

ویروس کرونا

ویروس کرونا عامل ایجاد عفونت های حاد تنفسی است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, فردین مهرابیان با بیان اینکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *