صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / آمادگی دانشگاه پیام‌نور برای همکاری با دانشگاه فرهنگیان

در نشست مشترک مسئولان دو دانشگاه‌ مطرح شد

آمادگی دانشگاه پیام‌نور برای همکاری با دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به شیوه آموزشی ترکیبی در دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه با سیستم آموزشی ترکیبی و تولید محتوا به شکل متمرکز به خوبی توانسته تعادلی را در زمینه تدریس در سراسر کشور ایجاد کند.

پیام نور

به گزارش کسب و کار نیوز، دکتر زمانی در نشست مشترک با مسئولان دانشگاه فرهنگیان با اشاره به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور دارای ظرفیت وسیعی در زمینه آموزش، تولید محتوای الکترونیکی، امکانات آزمایشگاهی و اساتید و نیروهای متخصص است که می‌تواند با فراهم آوری بسترهای همکاری مشترک، این امکانات و پتانسیل ها را در اختیار دیگر زیرنظام های وزارت علوم و از جمله دانشگاه فرهنگیان قرار دهد.

وی آمادگی این دانشگاه را برای هرگونه همکاری مشترذ  ک که در چارچوب قانون و مطابق با صرفه و صلاح طرفین باشد، اعلام کرد و گفت: دانشگاه پیام نور می تواند در زمینه محتوا و تجهیزات الکترونیکی، تربیت نیرو و آموزش دانشجویان با دانشگاه فرهنگیان همکاری مشترک داشته باشد .

دکتر زمانی لازمه گسترش تعاملات دو دانشگاه را شفاف سازی نیازمندی‌ها عنوان کرد و گفت: کلیه مقدمات این همکاری باید با درنظرگرفتن نیازها در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک تنظیم و پس از مشخص شدن اولویت‌ها، راهکارها تعیین و همکاری صورت گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور تاکید کرد: این دانشگاه دارای سیستم‌های نظارتی و شبکه گسترده الکترونیکی است و به راحتی می‌تواند امکان دسترسی به تجهیزات و محتوای الکترونیکی را برای تمامی دانشجویان دانشگاه در سراسر کشور فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این جلسه مقرر شد، کمیته‌ای مشترک بین دو دانشگاه برای بررسی نیازها و زمینه های همکاری مشترک تشکیل شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

دانش آموزان

بی‌برنامگی در آموزش حضوری و مجازی دانش آموزان

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، به این موضوع، ضعف زیرساخت های آموزش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *