صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / ارائه کارت اعتباری ۵۰ میلیون ریالی به دانشجویان در نمایشگاه کتاب
ارائه کارت اعتباری ۵۰ میلیون ریالی به دانشجویان در نمایشگاه کتاب

مدیرعامل بانک شهر خبر داد:

ارائه کارت اعتباری ۵۰ میلیون ریالی به دانشجویان در نمایشگاه کتاب

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به ارایه خدمات کامل بانکی به غرفه داران، ناشران و بازدیدکنندگان سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، از ارائه کارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون ریال به دانشجویان خبر داد.

بانک شهر

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌ عمومی بانک شهر، حسین محمدپورزرندی با بیان اینکه “نوآوری در خدمت” به عنوان اصلی‌ترین شعار بانک شهر، سرلوحه اقدامات این بانک است، افزود: بانک شهر در ۳ سال گذشته با محوریت مسئولیت اجتماعی، حمایت از ارتقای فرهنگ کشور را با تمام توان و بدون توجه به نگاه اقتصادی دنبال کرده و خواهد کرد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه بانک شهر به همت کارکنان متعهد خود و با ارائه خدمات بانکی متفاوت، جذاب و کامل در نمایشگاه کتاب پایتخت؛ توانسته جایگاه ویژه‌ای در میان جامعه دانشگاهی و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر کشور کسب کند.

پورزرندی با بیان اینکه نوآوری در ارایه خدمات بانکی، خواست اهالی کتاب و کتابخوانی از بانک شهر است، خاطرنشان کرد: بانکداری الکترونیک نیاز امروز نسل جوان است و بانکداری سنتی مانند سابق پاسخگوی نیاز مردم نیست و در این راستا بانک شهر تمامی تلاش خود را برای ارائه مدرن‌ترین خدمات بانکی انجام می دهد.

وی با اشاره به تفاوت ارائه خدمات به مراجعان در نمایشگاه امسال به نسبت سال های گذشته اظهار کرد:  امکان خرید با استفاده از بُن کارت مجازی از سوی بانک شهر در دو سال گذشته، شاخصی از شعار نوآوری در خدمت این بانک بود که امسال نیز این اقدام به شکلی دیگر و با ارائه خدمت به مراجعان به شکل کارت ملی هوشمند اجرایی شد.

مدیرعامل بانک شهر در ادامه از اعطای تسهیلات مرابحه در قالب “کارت اعتباری”  به دانشجویان در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پایتخت خبر داد و گفت: با افتتاح این حساب و با حداقل موجودی ۵ میلیون ریال که می بایست به مدت سه ماه در سپرده قرار گیرد تا سقف ۵۰ میلیون ریال کارت اعتباری به دانشجویان اعطا می شود.

همچنین مطالعه کنید:

نرخ بهره بین بانکی به ۲۳.۵۶ درصد رسید + جدول

به گزارش کسب و کار نیوز ، طبق آمار بانک مرکزی، میانگین وزنی نرخ بهره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.