صفحه اصلی / فرهنگی / کتاب و رسانه / ساعت بازدید نمایشگاه کتاب افزایش یافت
ساعت بازدید نمایشگاه کتاب افزایش یافت

دو خبر از نمایشگاه کتاب؛

ساعت بازدید نمایشگاه کتاب افزایش یافت

مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تمدید یک ساعته بازدید از نمایشگاه کتاب در نهمین روز از برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، حسین صفری درباره علت افزایش زمان بازید از نمایشگاه کتاب، گفت: به دلیل استقبال گسترده مردم از نمایشگاه از نخستین ساعات روز پنجشنبه (۲۰ اردیبهشت)، ساعت برپایی نمایشگاه یک ساعت تمدید شد و علاقمندان می‌توانند تا ساعت ۲۱ از این رویداد فرهنگی دیدن کنند.

**بررسی حکمت فردوسی در نمایشگاه کتاب تهران
به مناسبت سیزدهمین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی با همکاری بنیاد فردوسی و سرای اهل قلم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نشست پژوهشی حکمت فردوسی، جمعه ٢۱ اردیبهشت ماه ۱٣٩٧ از ساعت ۱۵:٣۰ تا ۱٧ در سالن فرهیختگان سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب با حضور فردوسی شناسان برجسته برگزار می شود.
این نشست با سخنرانی فردوسی شناسان و استادان دانشگاه، مهدی ماحوزی، عطاالله کوپال و امیرحسین ماحوزی برگزار خواهد شد.
از برنامه های هنری این نشست، نقالی کودکان و نوجوانان گروه یزدان (هیوا شریفی، روژان بابایی، محمدمهدی طاعتی و تینا بهرامی) به سرپرستی فاطمه غلامی و کودکان شاهنامه خوان گروه روایان مهر (روژه هاشمی، نایریکا کهندانی، هستی صابری فر و امیرعدنان ماهوتی) به سرپرستی ندا فراهانی خواهد بود.
نشست نشست پژوهشی حکمت فردوسی فردا جمعه ٢۱ اردیبهشت ساعت ۱۵:٣۰ تا ۱٧ در طبقه دوم شبستان، سرای اهل قلم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد.
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
فراهنگ**۹۲۴۶** ۱۷۰۱

همچنین مطالعه کنید:

مرور درس‌های سال گذشته با چند ویدئوی جذاب و کوتاه

به گزارش کسب و کار نیوز، کارشناسان تحصیلی معتقدند مرور درس‌های سال گذشته کمک قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.