صفحه اصلی / فرهنگی / تجسمی / گالری تئاتر باران با آثار نقاشی علی خالق افتتاح می شود

آثار نقاشی علی خالق

گالری تئاتر باران با آثار نقاشی علی خالق افتتاح می شود

مسئول گالری مجموعه تئاتر باران اعلام کرد که این فضا با تمرکز و توجه به هنرهای تجسمی آغاز به کار کرده است و نمایشگاهی از آثار علی خالق در گالری تئاتر باران برپا می شود.

مسئول گالری مجموعه تئاتر باران اعلام کرد که این فضا با تمرکز و توجه به هنرهای تجسمی آغاز به کار کرده است و نمایشگاهی از آثار علی خالق در گالری تئاتر باران برپا می شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا ، گالری تئاتر باران با نمایش آثار نقاشی علی خالق از روز جمعه ۱۴ اردیبهشت به صورت رسمی افتتاح می‌شود. احسان نصری مسئول گالری تئاتر باران درباره راه‌اندازی این فضا و اهداف مدنظر برای آن گفت: تئاتر باران پیگیر مجزا کردن فضاهای هنری در این مجموعه تئاتری بودند تا اتفاقات هنری به صورت مجزا و مستقل کار خود را انجام دهند و تصمیم گرفتیم با ارائه برنامه‌ای مدون بخش تجسمی این مجموعه فرهنگی را فعال کنیم.

مسئول گالری تئاتر باران با بیان اینکه برنامه تجسمی گالری تئاتر باران بر عهده وی سپرده شده است، توضیح داد برنامه‌ریزی ما به شکلی است که در هر هفته شاهد نمایشگاه‌های تجسمی باشم و به نمایش آثار هنرمندان در چند شاخه تجسمی بپردازیم و در کنار برگزاری نمایشگاه‌های هنری برنامه‌هایی دیگر همچون ورکشاپ‌های هنری و آموزشی و جشنواره‌های تجسمی در فضای تئاتر باران داشته باشیم .

نصری ادامه داد: نمایشگاه اول گالری تئاتر باران با آثار هنرمند نقاش علی خالق برگزار می‌شود، که در این نمایشگاه شاهد چند اثر نقاشی با عنوان (انسان،فضا،زندگی) خواهیم بود. به گفته ی هنرمند این نمایشگاه این آثار از مجموعه‌های قدیم او می‌باشد که به مفهوم فلسفه زندگی می‌پردازد .

احسان نصری یادآور شد: هدف ما این است که روی هنرهای تجسمی متمرکز باشیم و در حوزه تجسمی برنامه‌های مختلفی نظیر ورک‌شاپ و نشست‌های هنری برگزار خواهیم کرد.

وی در پایان تاکید کرد: با وجود اینکه فضای گالری تئاتر باران کوچک است اما سعی کردیم نمایشگاه‌های خوبی با حضور هنرمندان بزرگ برگزار کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل بازار فیلم منطقه‌ای؛ مهم‌ترین راهبرد سینمای ایران در دوران جدید

به گزارش کسب و کار نیوز، علیرضا تابش در چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سلیمانیه در پنل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *