صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / کوثر؛ بانک هواداری فوتبال حرفه ای است

کوثر؛ بانک هواداری فوتبال حرفه ای است

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در دیدار با مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس و استقلال اظهار داشت که این موسسه در 2 سال گذشته نشان داده که بانک هواداری فوتبال حرفه ای است.

موسسه اعتباری کوثر

مدیران عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس با مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر دیدار نمودند.

به گزارش کسب و کار نیوز از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ سیدرضا افتخاری مدیرعامل، اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال و حمیدرضا گرشاسبی عضو هیات مدیره و سرپرست و پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ، با حضور در دفتر  عیسی رضایی مدیرعامل موسسه کوثر با وی دیدار و گفت و گو کردند.

عیسی رضایی در این دیدار با اشاره به حمایت از ورزش، فوتبال حرفه ای و اثرات آن در حوزه اجتماعی گفت: امروزه توجه به فوتبال حرفه ای زمینه رشد و شادابی در سطح جامعه را در بین جوانان فراهم می‌کند.

نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر با بیان اهداف طرح «کوثر کارت هواداری» افزود: ایجاد نشاط اجتماعی و اقتصادی می تواند مزایای متعددی را برای جامعه ورزشی کشور در بر داشته باشد که در طرح کوثر کارت هواداری حمایت از ورزش حرفه ای مورد توجه قرار گرفته است .

وی تصریح کرد: ویژگی منحصربه فرد طرح هواداری کوثر عدم پرداخت هزینه از سوی هواداران است، به عبارتی هر هوادار با انجام فعالیت های بانکی خود از طریق کوثر کارت هواداری به طور مستقیم از تیم محبوب خود حمایت می کند.

رضایی خاطرنشان کرد: عملکرد موسسه اعتباری کوثر و اعتماد هواداران محترم طی ۲ سال اخیر نشان می دهد که توانسته ایم بانک هواداری باشیم.

مدیران عامل باشگاه های محبوب کشور نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت های موسسه اعتباری کوثر در سال ۹۶، تداوم این مشارکت را در سال جاری خواستار شدند و این نگاه کوثر به ورزش را «ستودنی» توصیف کردند.

همچنین مطالعه کنید:

تضمین کسب و کار با مشارکت فعالانه بانک ملی ایران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، تسهیلات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *