صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / کرانچار: همه همراه تیم ملی بزرگسالان هستیم/ بازیکنان با استعدادی داریم

کرانچار: همه همراه تیم ملی بزرگسالان هستیم/ بازیکنان با استعدادی داریم

سرمربی تیم ملی امید ایران گفت: به طور حتم همه به همراه هم در کنار اعضای تیم ملی بزرگسالان هستیم و برای موفقیتش دعا می کنیم.

زلاتکو کرانچار

به گزارش کسب و کار نیوز، زلاتکو کرانچار درباره حضورش در ایران به عنوان سرمربی تیم ملی امید عنوان کرد: از اعتمادی که به من توسط مسئولان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شد کمال سپاس را دارم. پس از حدود ۶ سال حضور در ایران، احساس مسئولیت سنگینی در قبال نسل آینده فوتبال این کشور دارم.

وی ادامه داد: خوشبختانه شناخت جامعی از شرایط  فوتبال ایران دارم. امیدوارم بتوانم مجموع تجاربم را در اختیار مردان آینده ساز فوتبال ایران قرار بدهم.

سرمربی تیم ملی امید تصریح کرد: ما در فوتبال ایران بازیکنان جوان و با استعداد زیادی داریم که می‌توانند نسل درخشانی را بسازند. همه هدف ما این است پاسخ مناسبی به توقعات مردم بدهیم. طبعا در حال حاضر همه نگاه جامعه به تیم ملی دوست داشتنی بزرگسالان ایران است که تحت هدایت شایسته کارلوس کی روش قرار دارد و به طور حتم همه به همراه هم در کنار اعضای تیم ملی بزرگسالان  هستیم برای موفقیتش دعا می کنیم.

وی تصریح کرد: خیلی سریع پس از حضورم در ایران، برنامه ریزی برای تدوین برنامه های اردویی برای تیم ملی امید ایران آغاز شد وسعی می کنیم طی روزهای آینده برنامه هایمان را اعلام کنیم. امروز جلسات متعدد و فشرده ای با حضور آقایان محصص، کلانی، معینی و استیلی داشتیم که در این باره همه موارد را زیر نظر بگیریم.

کرانچار در پایان گفت: متاسفانه طی یکی دو روز گذشته برخی داستان سرایی ها درباره رابطه میان من و سرمربی محترم تیم ملی بزرگسالان مطرح شده که همه آنها دور از واقعیت است. برای آقای کی روش احترام فراوانی قائل هستم و  برای کمک به فوتبال ایران در اینجا هستم و تاکید می کنم که همه یار و همراه تیم ملی بزرگسالان ایران هستیم.پس از جام جهانی، بازی های آسیایی جاکارتا را داریم که در بعد منطقه ای اهمیت زیادی دارد و امیدوارم خانواده فوتبال شاهد روزهای خاطره انگیزی باشند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

یورگن کلوپ

باید برای کلوپ دست زد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, لیورپول در فصل جاری رقابت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *