صفحه اصلی / اقتصادی / بیمه / جبران۸۴۰ میلیاردتومان و آزادی۸۳۴زندانی بیمه توسعه توسط بیمه ایران

جبران۸۴۰ میلیاردتومان و آزادی۸۳۴زندانی بیمه توسعه توسط بیمه ایران

بیمه ایران با رسیدگی به بیش از ۴۷ هزار پرونده زیان دیدگان بیمه توسعه، ۸۴۰ میلیارد تومان خسارت به زیاندیدگان پرداخت و ۸۳۴ نفر از زندانیان دیه آن شرکت را آزاد کرده است.

بیمه ایران

به گزارش کسب و کار نیوز از روابط عمومی بیمه ایران، در آیین معارفه علی حیدری مسئول جدید واحد اجرایی مدیریت پروژه بیمه توسعه و تودیع خالق شکور مسئول سابق این پروژه، عباس فراشیانی مدیرکل بیمه های اتومبیل بیمه ایران در ارتباط با رفع مشکلات بیمه توسعه گفت: با همکاری کارکنان بیمه توسعه وکارشناسان مستقر بیمه ایران در ساختمان آن شرکت، در حال حاضر آرامش بر این شرکت بیمه ای حاکم شده و امیدواریم تا پایان امسال این پروژه به اتمام برسد.

وی افزود: طی سال های اخیر تلاش زیادی در بیمه ایران برای رسیدن به اهداف تعیین شده در راستای سیاست های بیمه مرکزی صورت گرفته و این حرکت در مدیریت جدید نیز با سرعت خوبی تا تسویه کامل مطالبات بیمه گذاران و زیان دیدگان بیمه توسعه ادامه خواهد داشت .

مدیرکل بیمه های اتومبیل بیمه ایران، مدیریت خوب پروژه بیمه توسعه توسط بیمه ایران را نشانگر توانایی مالی وتخصص بالای کارکنان این شرکت دانست وتصریح کرد: اخلاق مداری، ارتباط خوب واحدهای مختلف واستفاده از کارکنانی که دارای تعاملات زیادی با یکدیگر وبیمه گذاران هستند در این پروژه بسیار مفید بوده وحرکت این شرکت در مسیر خدمات دهی و سرعت کار زیان دیدگان را افزایش داده است .

در ادامه این جلسه، سیدمحمد ناصر مبرقعی دبیر شورای فنی ومطالعات بیمه ایران، آینده نگری وعمق بینش مقام معظم رهبری در دولتی ماندن  بیمه ایران را نشانگر درایت ایشان دانست وتاکید کرد: بیمه ایران متعلق به صنعت بیمه و همه مردم کشور است؛ بنابراین همه باید در حفظ و صیانت از این شرکت تلاش کنند.

وی اضافه کرد: کارکنان وکارشناسان بیمه ایران مستقر در بیمه توسعه باید با کمک وهمکاری مسئولان بیمه توسعه و بکارگیری رهنمودهای مدیرعامل بیمه ایران به بهترین شکل ممکن این کار بزرگ را به انتها برسانند.

همچنین سعید افشاری مدیرعامل بیمه توسعه ضمن تشکر از مدیران ارشد بیمه ایران و مسئول سابق این پروژه گفت: حضور بیمه ایران در این پروژه ملی به عنوان برکتی برای صنعت بیمه، مانع از بروز یک بحران ملی شده است؛ بیمه ایران با اقتدار و انجام کار کارشناسی بسیار بزرگی در یک مدت کوتاه توانسته به خوبی به پرونده ها رسیدگی و با زیاندیدگان تسویه کند .

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات خالق شکور قدردانی و برای علی حیدری مسوول جدید این پروژه آرزوی موفقیت شد .

همچنین مطالعه کنید:

Social Security

نگرانیِ عمیقِ کارگران از واگذاری بانک رفاه در بورس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا ، هر چند سال یکبار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *