صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / کلانی: کرانچار بهترین گزینه بود/ دستیاری او می‌تواند کلاسی برای مربیان ایرانی باشد

کلانی: کرانچار بهترین گزینه بود/ دستیاری او می‌تواند کلاسی برای مربیان ایرانی باشد

عضو کمیته فنی تیم‌های ملی فوتبال معتقد است علی‌رغم اعتقادش به استفاده از مربیان داخلی، در این برهه زمانی کرانچار بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی امید بوده است.

حسین کلانی

حسین کلانی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتخاب زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید اظهار کرد: در شرایط فعلی و مسائل پیش روی تیم ملی، انتخاب کرانچار بهترین گزینه بود.

او ادامه داد:‌ من همیشه موافق انتخاب مربیان داخلی و بومی بودم اما در مورد کرانچار و نیاز تیم ملی در این برهه از زمان به مربی خارجی که سوابق و رزومه خوبی داشته باشد، باعث شد من نیز با این انتخاب موافقت کنم. البته افرادی مانند محصص که تجارب بیشتری در این زمینه نسبت به من داشتند باعث مطرح شدن این گزینه شدند که من نیز با توجه به سوابق کرانچار، انتخاب او را مناسب دیدم.

کلانی افزود: به هر حال تلاش کمیته فنی این بود که انتخاب سرمربی به نفع کشور باشد. در تمام دنیا مانند آلمان، اسپانیا و انگلیس، چنین چیزی مرسوم است که بهترین مربی‌ها را از سرتاسر دنیا بیاورند و صرف بومی بودن، اهمیت چندان ندارد. البته یکی از شروط ما برای فعالیت کرانچار، استفاده از دستیاران ایرانی بود تا مربیان ایرانی بتوانند از تجربه و دانش او استفاده کنند. کرانچار شناخت و ارتباط خوبی با بازیکنان دارد و توانسته در لیگ ایران قهرمان شود.

این عضو کمیته فنی درباره این انتخاب اضافه کرد: به هر حال اختلاف سلیقه‌ها همیشه وجود داشته اما هدف ما موفقیت تیم ملی امید و حضور در المپیک است. سایر گزینه‌های داخلی نیز می‌توانند به عنوان دستیار در کنار کرانچار کار و از تجارب او استفاده کنند. دستیاری وی می‌تواند کلاسی برای مربیان جوان ما باشد. ما پس از سال‌ها حضور نداشتن در المپیک سرخورده شدیم و غرورمان جریحه‌دار شده است. فکر می‌کنم کرانچار بتواند این غرور را به تیم ملی امید ما برگرداند و ما بتوانیم در المپیک بعدی حاضر باشیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

یورگن کلوپ

باید برای کلوپ دست زد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, لیورپول در فصل جاری رقابت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *