صفحه اصلی / ورزشی / سایر رشته های ورزشی / شیخ احمد: صالحی امیری کل خانواده ورزش ایران را کنار هم قرار داده است

شیخ احمد: صالحی امیری کل خانواده ورزش ایران را کنار هم قرار داده است

رییس شورای المپیک آسیا گفت: صالحی امیری کل خانواده ورزش ایران را دوباره در کنار هم قرار داده و این آغاز راه روشنی برای ورزش ایران خواهد بود.

شیخ احمد

به گزارش کسب و کار نیوز، شیخ احمد در حاشیه حضورش در ایران و دیدار با رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ایران بیان کرد: دلیل سفرم به ایران و اینکه تیم شورای المپیک آسیا را آوردم این است که به صالحی امیری تبریک بگویم که کل خانواده ورزش ایران را کنار هم قرار داده و این آغاز راه روشنی برای ورزش ایران خواهد بود.

دوران طلایی ورزش ایران را خواهیم دید و ورزش ایران در جایگاه خوبی قرار می‌گیرد. ما در این دیدار صحبت‌های خوبی داشتیم و ایران قرار است کاروان بزرگی را به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام کند.

شیخ احمد در مورد اینکه فوتبال آسیا سیاسی کاری شده است، گفت: زمانی که در AFC بودم این نقطه نظر را داشتم که فوتبال سیاسی‌کاری شده و این را نمی‌پذیرفتم چون ورزش باید خارج از سیاست باشد. شیخ سلمان و کفاشیان باید راه حل مناسبی را پیدا کنند. قوانین مشخص است و باید از آن پیروی شود و هر کسی که پیروی نکند باید جرایمی برای آن وجود داشته باشد. اگر راه حلی در این مورد پیدا نشود، مشکلات بزرگتر خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شهلا بهروزی‌راد

ماموریتم در توکیو کسب مدال پارالمپیک است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, شهلا بهروزراد در ارزیابی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *