صفحه اصلی / ورزشی / سایر رشته های ورزشی / درخواست صالحی امیری از شیخ احمد برای میزبانی ایران در برخی رویدادهای جهانی

درخواست صالحی امیری از شیخ احمد برای میزبانی ایران در برخی رویدادهای جهانی

رییس کمیته ملی المپیک گفت: از رییس شورای المپیک آسیا خواستیم میزبانی برخی رویدادهای جهانی و نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا به ایران داده شود.

مصاحبه با صالحی امیری

به گزارش کسب و کار نیوز، رضا صالحی امیری در حاشیه دیدار با شیخ احمد رییس شورای المپیک آسیا گفت: شیخ احمد از شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار ورزش آسیاست و خوشبختانه رویکرد مثبتی برای کمک به ورزش ایران دارد. دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان هم توضیحاتی را به او دادند. ما در صحبت‌هایی که داشتیم به چند محور رسیدیم. اول اینکه آکادمی ملی المپیک ایران که از مراکز بزرگ پژوهشی در منطقه است مورد توجه بیشتری قرار گیرد و کنگره‌های مختلفی را نیز میزبانی کند و اینکه بعضی از رویدادهایی که در جهان برگزار می‌شود را در داخل خود ایران یا مناطق آزاد میزبانی کنیم که او هم رویکرد مثبتی داشت. دوم اینکه ایران دوباره نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا را دوباره میزبانی کند که قبلا یک بار این اتفاق افتاده است و سوم اینکه شیخ احمد از جانب شورای المپیک آسیا برای توسعه ورزش قهرمانی ایران اعلام آمادگی کرد.

او ادامه داد: فکر می‌کنم سفر شیخ احمد به ایران مقدمه‌ای برای همکاری‌های بیشتر باشد. او قرار است امشب دیداری را با مدیران ارشد و روسا و دبیران کل کمیته ملی المپیک بعد از انقلاب داشته باشد. فردا هم دیداری با معاون اول رییس جمهور و سپس روسای فدراسیون‌ها خواهد داشت.

صالحی امیری در مورد اینکه آیا در دیداری که داشتند در مورد کاهش سهمیه‌های وزنه‌برداری و وضعیت کشتی ایران هم صحبت شد یا خیر تاکید کرد: اجازه دهید مذاکرات به نتیجه برسد. آن را رسانه‌ای خواهیم کرد اما فکر می‌کنم میزبانی که از حضور او در ایران داشتیم خوب باشد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شهلا بهروزی‌راد

ماموریتم در توکیو کسب مدال پارالمپیک است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, شهلا بهروزراد در ارزیابی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *