صفحه اصلی / اصناف / استقلال اقتصادی ما را به استقلال سیاسی می‌رساند

جلال‌الدین شکریه، عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران

استقلال اقتصادی ما را به استقلال سیاسی می‌رساند

جلال‌الدین شکریه، عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران معتقد است دغدغه هیات رئیسه در اتاق اصناف ایران، پیشبرد اهداف و سیاست‌های مشترک با وجود تفکر و اعتقادهای مختلف است، چرا که هدف ما مشترک است.

جلال‌الدین شکریه، عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران معتقد است دغدغه هیات رئیسه در اتاق اصناف ایران، پیشبرد اهداف و سیاست‌های مشترک با وجود تفکر و اعتقادهای مختلف است، چرا که هدف ما مشترک است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران ، جلال‌الدین شکریه در ابتدا با اشاره به تشکیل کارگروه حمایت از کالای ایرانی گفت: «در جلسه هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و در راستای اهمیت موضوع حمایت از کالای ایرانی، کارگروهی تشکیل شد. در این جلسه مباحثی چون فرهنگ‌سازی که یکی از از ارکان مهم و حیاتی حمایت از تولید داخلی است، مطرح شد.» تشکیل کارگروه توسط اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران در ادامه به همکاری کارشناس‌های مجرب به کارگروه در مباحث مختلف اشاره کرد و گفت: «در همین راستا پیشنهاد شد تا اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف، کارگروه حمایت از کالای ایرانی را تشکیل بدهند تا بتوانند به صورت میدانی در صحنه حضور داشته باشند. البته در مقاطع خاص کارشناس‌هایی مجرب به ما اضافه می‌شوند تا در هر مبحثی چون نظام بانکی و مالیاتی، فرهنگی و… کارگروه را همراهی کنند و از تجربه آنان به نحو احسن استفاده شود.» می‌توان با هر تفکر و اعتقاد اهداف مشترک را پیش برد شکریه درمورد همدلی و تعامل میان اعضای هیات رئیسه گفت: «معتقدم در شرایط بحرانی سنگ روی سنگ بند نمی‌شود، بلکه در فضایی دوستانه و خردگرا می‌توان با تعامل اهداف عالیه را پیش برد. اتحاد، همدلی و همکاری فی‌مابین موجب شکوفایی می‌شود. می‌توان با هر تفکر و اعتقاد و حتی با وجود روحیه انتقادی کنار هم، اهداف و سیاست‌های مشترک را پیش برد و این دغدغه ما در اتاق اصناف است.» بحث اقتصادی یکی از اهداف بزرگ ما است او در آخر به اهمیت استقلال اقتصادی و تاثیر آن پرداخت: «بحث اقتصادی یکی از اهداف بزرگ ما است چرا که ما را به استقلال سیاسی می‌رساند. سایر ارکان مهم از جمله استقلال فرهنگی در سایه رکن اقتصادی و دستیابی به آن امکان‌پذیر است. نام‌گذاری سال‌های اخیر توسط رهبری نشان دهنده این امر مهم است.»

همچنین مطالعه کنید:

تسهیل در توسعه صنایع غذایی

به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از اقدامات مهم در توسعه اقتصاد کشور و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *