صفحه اصلی / ورزشی / کشتی و رزمی / جلسه خادم با لالوویچ/ میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به ایران برگشت

جلسه خادم با لالوویچ/ میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به ایران برگشت

با توجه به جلسه روزهای اخیر لالوویچ و خادم میزبانی ایران در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۸ میلادی مجددا پذیرفته شد.

رسول خادم

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، جام جهانی کشتی فرنگی که قرار بود فروردین ماه سال جاری در ایران برگزار شود،  به دلیل شرایط خاص فدراسیون در آن زمان و همچنین فراهم نبودن خدمات لازم و سالن برگزاری مسابقات در شهر متقاضی میزبانی(اهواز)، از سوی اتحادیه جهانی‌ با ابهاماتی روبرو شد و در نهایت در زمان مقرر برگزار نشد. سپردن مجدد میزبانی جام جهانی فرنگی به ایران نیز منوط به  روشن شدن وضعیت مدیریت فدراسیون کشتی ایران و در نهایت جلسه مشترک با اتحادیه جهانی کشتی شد.
با توجه به جلسه روزهای اخیر خادم رییس فدراسیون کشتی ایران با ننادلالوویچ ریس اتحادیه جهانی کشتی در صربستان، مقرر شد با توجه به محدودیت زمانی در سال ۲۰۱۸ میلادی، ایران زمان مشخصی را بعد از مسابقات جهانی مجارستان و  قبل از پایان سال جاری میلادی برای جام جهانی کشتی فرنگی در نظر گرفته و به اتحادیه جهانی اعلام کند تا در نهایت زمان مشترک و مورد تایید طرفین مشخص شود.
البته اتحادیه جهانی کشتی از ایران تقاضا کرد در ارتباط با شهر میزبان برگزاری مسابقات بررسی مجددی داشته باشد.
قرار است فدراسیون کشتی با توجه به وضعیت متفاوت اقتصادی امروز کشور، بویژه هزینه های سنگین ارزی در کشور  که بالطبع فدراسیون کشتی بعنوان میزبان هم با آن مواجه است و همچنین عملکرد حمایت کننده مالی متقاضی میزبانی مسابقات جام جهانی در این مدت، مجددا موضوع میزبانی مسابقات را بررسی و در نهایت با توافق ایران و اتحادیه جهانی شهر میزبان جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۸ میلادی در آینده نزدیک اعلام شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شمشیربازی

جام‌جهانی شمشیربازی؛ نماینده فرانسه قهرمان شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مسابقات جام جهانی شمشیربازی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *