صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / واکنش سرپرست باشگاه تراکتورسازی به صدور برگ تسویه عالیشاه

واکنش سرپرست باشگاه تراکتورسازی به صدور برگ تسویه عالیشاه

عباس الیاسی به جدایی بازیکن - سرباز این تیم و صدور برگ تسویه حساب عالیشاه از سوی باشگاه و بازگشتش به پرسپولیس واکنش نشان داد.

امید عالیشاه

سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی در گفت‌و گو با ایسنا، درباره سمت جدیدش در این باشگاه اظهار کرد: در جلسه روز گذشته هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تصمیم اعضا بر این شد که مدیریت این باشگاه به من سپرده شود البته من هنوز کار خود را در باشگاه آغاز نکردم و از جمعه کار خود را شروع خواهم کرد.

او ادامه داد: ابتدا باید با بازیکنان و سرمربی تیم یعنی آرتوئرول سائلام صحبت کنم و جو تیم را بسنجم. اولویت نخست ما حمایت از آنها و ایجاد فضایی برای آرامش تراکتورسازی است. تیم ما اکنون به چنین آرامشی نیاز دارد تا از منطقه سقوط فاصله بگیرد و بتواند با خیال راحت به برنامه‌های فصل بعد خود برسد تا تیم قدرتمندی را برای لیگ هجدهم داشته باشیم.

الیاسی درباره صدور برگ تسویه حساب امید عالیشاه، بازیکن – سرباز این تیم گفت: هیات‌مدیره وظیفه وظیفه بررسی چنین کارهای اجرایی را ندارد. من هم در جریان این تسویه حساب نیستم و تازه از این قضیه مطلع شدم. امضای برگه تسویه‌حساب عالیشاه نه از سوی من و نه از سوی هیات‌مدیره صورت نگرفته و این مسائل مربوط به نظام وظیفه و لشگر عاشوراست.

این صحبت‌های الیاسی در حالی مطرح می‌شود که مدیرعامل سابق این تیم یعنی سردار آجرلو و باشگاه تراکتورسازی اذعان کرده بودند که عالیشاه باید برای گرفتن تسویه حساب با یگان خدمت خود یعنی این باشگاه به توافق برسد و سپس به سایر کارهای خود برای دریافت کارت پایان خدمت برسد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

یورگن کلوپ

باید برای کلوپ دست زد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, لیورپول در فصل جاری رقابت‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *