صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تلگرام ۲۰۰ میلیونی شد

تلگرام ۲۰۰ میلیونی شد

پیام‌رسان تلگرام ضمن ارائه نسخه جدید، به عدد ۲۰۰ میلیون کاربر رسید.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، پاول دوروف – مدیر تلگرام – با اعلام خبر ۲۰۰ میلیونی شدن تلگرام در وب‌سایت این پیام‌رسان نوشت: در طول ۳۰ روز گذشته، تلگرام توسط ۲۰۰ میلیون نفر مورد استفاده قرار گرفته است و این عددی بسیار بزرگ است. اگر تلگرام یک کشور بود، از لحاظ جمعیتی ششمین کشور در جهان به شمار می‌رفت. البته در مقایسه با واتس‌اپ که ۱.۵ میلیارد کاربر روزانه دارد، عدد کوچکی است، اما هنوز هم قابل توجه است.
دوروف همچنین ضمن تاکید بر اهمیت حضور کاربران در تلگرام بیان کرد: ما رسیدن به این عدد را تنها مدیون شما کاربران هستیم. ما هرگز برای تلگرام کار تبلیغاتی نکردیم، بنابراین تمام این ۲۰۰ میلیون کاربر به این دلیل حضور دارند که شما آنها را دعوت کرده‌اید. به همین دلیل است که کاربران همواره برای ما در اولویت بوده‌اند.
وی با بیان اینکه برخلاف دیگر اپلیکیشن‌های محبوب، تلگرام سهامدار و یا تبلیغ‌کنندگانی را ندارد، گفت: ما با بازاریابان، استخراج‌کنندگان اطلاعات و آژانس‌های دولتی توافق نمی‌کنیم. از زمانی که تلگرام در آگوست ۲۰۱۳ راه‌اندازی شد، ما حتی یک بایت از داده‌های شخصی کاربران خود را به شخص ثالثی افشا نکردیم. ما به این شیوه عمل می‌کنیم زیرا تلگرام را یک سازمان یا اپلیکیشن نمی‌دانیم. برای ما تلگرام یک ایده است؛ این ایده که هرکس روی این سیاره حق آزاد بودن دارد.
تلگرام همچنین نسخه ۴.۸.۵ خود را منتشر کرد. در این نسخه، تلگرام برروی دو موضوع متمرکز ده است. اول استیکرها که از این پس شما می‌توانید با نوشتن نام استیکر، آیکون مورد نظر را پیدا کرده و به تلگرام خود اضافه کنید. مورد دیگر قابلیت ارسال عکس‌های چندتایی است که با استفاده از نماد «+» روی صفحه می‌توانید بعد از ثبت یک عکس، عکس‌های بعدی را ثبت و به صورت جمعی ارسال کنید.

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *